Автор Тема: Нарахування за газ  (Прочитано 3824 раз)

Offline Віктор

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 4
    • Перегляд профілю
Нарахування за газ
« : 29 Березень 2012, 17:13:51 »
Чому НКРЕ при наданні відповіді про нарахування  збитків газопостачальній організації (самовільне підключення, зрив або пошкодження плоб та інше), не враховує і не робить посилання на саттю 15 Правил надання населенню послуг з газопостачання, де вказано що нарахуння проводиться  за нормами споживання  навіть і  при наявності лічильника газу. Чи повиння газопостачална організація проводити нарахування,  при наявності лічиьника, на самовільно встановлений газовий прилад?

Offline НКРЕ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1132
  • На особисті повідомлення не відповідаю
    • Перегляд профілю
Відповідь НКРЕ
« Reply #1 : 09 Квітень 2012, 17:05:54 »
Щодо застосування пункту 15 Правил надання населенню послуг з газопостачання, слід зазначити, що у своїй діяльності НКРЕ керується усіма положеннями Правил надання населенню послуг з газопостачання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.1999 № 2246 (далі – Правила).
Разом з цим, слід зазначити, що у зв’язку з відсутністю повної та детальної інформації щодо обставин про які йдеться та з метою надання обґрунтованих висновків стосовно правомірності дій газопостачального (газорозподільного) підприємства, радимо Вам письмово звернутись із заявою (надати повну інформацію щодо обставин про які йдеться у Вашому запитанні) до НКРЕ відповідно до вимог Закону України "Про звернення громадян".
За більш детальною інформацією, автор запитання може звернутися також до відповідного відділу (сектору) НКРЕ у області за місцем свого проживання.
НКРЕ

Offline Віктор

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 4
    • Перегляд профілю
Re: Нарахування за газ
« Reply #2 : 10 Квітень 2012, 11:31:30 »
Вашу сторінку відвідують чимало користувачів природного газу в приватному секторі. Звідси вони можуть для себе взяти корисну інформацію  та користуватися в повсякденному житті. Тому просимо Вас надавати повні, компетентні  відповіді з роз*ясненнями та коментарями. В даному  випадку змоделюємо ситуацію. Абонент А. провів заміну газового котла ( не достатньо вичитав умови договору, ПБСГУ,  необхідно було терміново провести заміну...). Таке життя, робота була виконана без відповідних проектних та технічних документів. Працівники газових служб при проведенні ПТО, керуючись п.4.5.7 ПБСГУ  відключили гозовий прилад (видимим розривом) та встановили  пломбу на запірному пристрої. Абонент А. відмовився підписувати акт про відключення. Для повторного підписання акта з свідками або виборною особою в доступі до власного приміщення відмовлено.  Зима холодно, малень діти, старі батьки. Зриває пломбу - пускаємо газ. Приватний сектор. Лічильник газу встановлений на вході в проміщення.  При наступному ПТО виявляється пошкоження пломби. Прокоментуйте, будь ласка , дії газової організації, що вона повинна зробити та які покарання, понесене абонент А. Дякую. Чекаю Вашу відповідь.

energy

  • Гість
Re: Нарахування за газ
« Reply #3 : 10 Квітень 2012, 15:12:18 »
Працівники газових служб при проведенні ПТО, керуючись п.4.5.7 ПБСГУ  відключили гозовий прилад (видимим розривом) та встановили  пломбу на запірному пристрої. Абонент А. відмовився підписувати акт про відключення. Для повторного підписання акта з свідками або виборною особою в доступі до власного приміщення відмовлено.  Зима холодно, малень діти, старі батьки. Зриває пломбу - пускаємо газ. Приватний сектор. Лічильник газу встановлений на вході в проміщення.  При наступному ПТО виявляється пошкоження пломби.
То есть газовый счетчик при отключении остался опломбированным и самовольное подключение привело просто к потреблению потребителем газа по счетчику? Нехорошо...
В таких случаях, например при отключении электроэнергии, практикуют одновременное снятие пломб со счетчика (или снятие самого счетчика, при выявлении нарушения пломб или самого счетчика), с указанием в Акте нарушения.
Такие мероприятия приводят к тому, что, при самовольном подключении потребитель уже не может просто рассчитаться по счетчику (счетчик то уже - не расчетный), а оплачивает уже по-больше, при выявлении - "по сечению трубы" ("по-взрослому ;D).

energy

  • Гість
Re: Нарахування за газ
« Reply #4 : 10 Квітень 2012, 19:56:12 »
Вашу сторінку відвідують чимало користувачів природного газу в приватному секторі. Звідси вони можуть для себе взяти корисну інформацію  та користуватися в повсякденному житті. Тому просимо Вас надавати повні, компетентні  відповіді з роз*ясненнями та коментарями.
А у Вас получается - сами недоработали, а пытаетесь сделать НКРЭ виновными, и требовать "полные и компетентные ответы"... ;)