Автор Тема: "ПОРЯДОК доступу та приєднання до єдиної газотранспортної системи України"  (Прочитано 4595 раз)

Offline владимир

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
    • Перегляд профілю
Согласно п.6.3 постанови "ПОРЯДОК доступу та приєднання до єдиної газотранспортної системи України"
"Для укладання договору на приєднання до газових мереж замовник подає до ГП (ГТП) відповідну заяву, до якої додає заповнений опитувальний лист, форма якого затверджується ГП (ГТП), у якому зазначаються технічні характеристики об’єкта газоспоживання (газопостачання), що має приєднатися до газових мереж ГП (ГТП). До заяви додаються копії документів, якими визначено право власності чи користування на об’єкт (приміщення), або копія документа, що підтверджує право власності чи користування на земельну ділянку (з графічним планом земельної ділянки). У документах щодо оформленої земельної ділянки мають бути враховані вимоги норм чинного законодавства щодо правового режиму земель охоронних зон об’єктів магістральних трубопроводів та газорозподільних мереж."
Вопрос:
1 Чем руководствуется НКРЕ (или поясните что имеется ввиду) дая возможность газификации только на основании "копії документів, якими визначено право власності чи користування на об’єкт (приміщення)" -  а как же земля на которой расположен этот объект (помещение)?
2 Какие действия горгазов (присоединять или нет) в случае если у человека есть документы на "право власності чи користування на земельну ділянку",а назначение земельного участка - "садівництво" или "нет права застройки земельного участка".

Заранее благодарен за быстрый ответ

Offline владимир

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
    • Перегляд профілю
Господа из НКРЕ
Хотелось бы узнать по какому принципу Вы даете ответы - по очередности поступления или если захотим или ждем пока затеряется?
Если не понятен вопрос, маякните я попробую уточниться

Offline владимир

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
    • Перегляд профілю

Offline НКРЕ

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1132
  • На особисті повідомлення не відповідаю
    • Перегляд профілю
Відповідь НКРЕ
« Reply #3 : 24 Липень 2013, 11:10:38 »
Согласно п.6.3 постанови "ПОРЯДОК доступу та приєднання до єдиної газотранспортної системи України"
"Для укладання договору на приєднання до газових мереж замовник подає до ГП (ГТП) відповідну заяву, до якої додає заповнений опитувальний лист, форма якого затверджується ГП (ГТП), у якому зазначаються технічні характеристики об’єкта газоспоживання (газопостачання), що має приєднатися до газових мереж ГП (ГТП). До заяви додаються копії документів, якими визначено право власності чи користування на об’єкт (приміщення), або копія документа, що підтверджує право власності чи користування на земельну ділянку (з графічним планом земельної ділянки). У документах щодо оформленої земельної ділянки мають бути враховані вимоги норм чинного законодавства щодо правового режиму земель охоронних зон об’єктів магістральних трубопроводів та газорозподільних мереж."
Вопрос:
1 Чем руководствуется НКРЕ (или поясните что имеется ввиду) дая возможность газификации только на основании "копії документів, якими визначено право власності чи користування на об’єкт (приміщення)" -  а как же земля на которой расположен этот объект (помещение)?
2 Какие действия горгазов (присоединять или нет) в случае если у человека есть документы на "право власності чи користування на земельну ділянку",а назначение земельного участка - "садівництво" или "нет права застройки земельного участка".

Заранее благодарен за быстрый ответ
Згідно з пунктом 6.3 Порядку доступу та приєднання до Єдиної газотранспортної системи України, затвердженого постановою НКРЕ від 19.04.2012 №420 для укладання договору на приєднання до газових мереж замовник подає до ГП (ГТП) відповідну заяву, до якої додає заповнений опитувальний лист, форма якого затверджується ГП (ГТП), у якому зазначаються технічні характеристики об'єкта газоспоживання (газопостачання), що має приєднатися до газових мереж ГП (ГТП). До заяви додаються копії документів, якими визначено право власності чи користування на об'єкт (приміщення), або копія документа, що підтверджує право власності чи користування на земельну ділянку (з графічним планом земельної ділянки). У документах щодо оформленої земельної ділянки мають бути враховані вимоги норм чинного законодавства щодо правового режиму земель охоронних зон об'єктів магістральних трубопроводів та газорозподільних мереж.
Отже, якщо документами на право користування земельною ділянкою обмежено право користувача здійснювати забудову чи газифікацію цієї земельної ділянки газорозподільне підприємство не матиме права здійснювати приєднання об’єктів газоспоживання споживача.
Окремо зазначаємо, що частиною третьою статті 35 Земельного кодексу України передбачено, що земельні ділянки для садівництва земельні ділянки, призначені для садівництва, можуть використовуватись для закладання багаторічних плодових насаджень, вирощування сільськогосподарських культур, а також для зведення необхідних будинків, господарських споруд тощо.
Таким чином газифікація земельної ділянки призначеної для садівництва має здійснюватись відповідно до чинного законодавства.

Offline владимир

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
    • Перегляд профілю
 :-\
Согласно "ЗАКОН УКРАЇНИ Про регулювання містобудівної діяльності Стаття 30. Технічні умови
П.2. Фізична чи юридична особа, яка має намір щодо забудови земельної ділянки, що перебуває в її власності або користуванні, має право на одержання технічних умов згідно із поданою нею заявою."
Т.е. формально понимаю так: если земельный участок у меня в собственности или пользовании то я имею право получить технические условия и плевать на то, что написано в документах на право собственности относительно целевого назначения. А далее если я имею право получить ТУ то можно заключить и договор и выполнить о подключение, а потом и все остальное.
Единственная зацепка это "Стаття 26. Забудова територій (этого же закона)
2. Суб'єкти містобудування зобов'язані додержуватися містобудівних умов та обмежень під час проектування і будівництва об'єктів."
Но она не дает право отказать в получении технических условий и выполнения подключения (именно подключения, а не пуска газа)

Если я неправ то объясните в чем?

Фраза "У документах щодо оформленої земельної ділянки мають бути враховані вимоги норм чинного законодавства щодо правового режиму земель охоронних зон об’єктів магістральних трубопроводів та газорозподільних мереж." - полный "0" и зачем она была вставлена я не понимаю, т.к. по смыслу она относится только к существующим вокруг земельного участка объектов.

Offline владимир

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
    • Перегляд профілю
Забыл дополнить
"Стаття 26. Забудова територій (этого же закона)
4. Право на забудову земельної ділянки реалізується її власником або користувачем за умови використання земельної ділянки відповідно до вимог містобудівної документації.

Но опять же, что мешает получить ТУ и выполнить подключение.  Ответ - НИЧЕГО