Автор Тема: Питання до НКРЕКП щодо приєднання будівельних струмоприймачів  (Прочитано 86 раз)

Offline Oleg M.

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю
Доброго дня. Роз'ясніть  будь-ласка, чи можливе приєднання будівельних струмоприймачів без заключення договору на приєднання об'єкту забудови в цілому (декілька багатоквартирних житлових будинків). Чи були такі випадки, та можливо вже НКРЕКП надавала відповідь листом по іншим замовникам, на які можна зіслатись? Справа в тому, що на даний момент для нашої забудови не можливо визначити необхідну потужність, навіть для одного будинку, так як на даний момент погоджені тільки передпроектні рішення, які в подальшому мають місце змін. Кількість квартир може значно змінюватись (без зміни загальних розмірів будинку та поверховості), а від цього залежить і потужність будинків. На разі стоїть необхідність заживлення будівельних струмоприймачів для початку виконання будівельних робіт. Підписувати договір на приєднання забудови на аби якусь потужність недоцільно, так як від цього залежить параметри  проектних  мереж. ОСР (в даному випадку Київобленерго) в свою чергу видає технічні умови та договір на приєднання будівельних механізмів за основною схеми живлення забудови. Хоча Кодексом систем розподілу визначено, що будівельні струмоприймачі можуть бути заживлені від електроустановок інженерного (зовнішнього) електрозабезпечення об’єкта забудови після реалізації проекту зовнішнього електропостачання об’єкта забудови  за ініціативою  Замовника забудови. Окремої заяви на підключення будівельних механізмів, я так розумію, не існує. Лист, який додається до заяви на приєднання, в якому вказується, що приєднання будівельних струмоприймачів необхідне за окремою схемою, нехтується і розглядається за окремим вхідним номером на протязі місяця згідно закону про звернення громадян. Цим самим затягується час необхідного приєднання.

Offline Григорій2

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 97
    • Перегляд профілю
Я не НКРЕ, але:
4.1.23. Приєднання до електричних мереж ОСР будівельних струмоприймачів Замовника або підрядної організації, які планується використати для будівництва, виконується відповідно до вимог цього розділу. Точка приєднання будівельних струмоприймачів має бути розташована в діючих (вже існуючих) електричних мережах (об’єктах) ОСР та збігатись із точкою забезпечення потужності, замовленої до приєднання будівельних струмоприймачів.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0310874-18
(тобто як звичайний Заявник)
далі своїми словами:
Строк дії договору про надання послуги з розподілу електричної енергії для живлення будівельних струмоприймачів Замовника не може перевищувати визначений проектом забудови строк будівництва об’єкта (черги).
Підключення будівельних струмоприймачів Замовника здійснюється після укладання договору про приєднання об’єкта забудови з визначенням строків та черговості його будівництва.
Технічні умови та технічне завдання на проектування є чинними до завершення будівництва, реконструкції та/або технічного переоснащення електроустановок зовнішнього інженерного електрозабезпечення та мереж внутрішнього електрозабезпечення та об’єкта Замовника відповідно до умов договору про приєднання.
За ініціативою Замовника об’єкта забудови будівельні струмоприймачі можуть бути заживлені від електроустановок інженерного (зовнішнього) електрозабезпечення об’єкта забудови після реалізації проекту зовнішнього електропостачання об’єкта забудови. У цьому випадку видаються одні технічні умови на приєднання об’єкта забудови та будівельних струмоприймачів. Приєднання прийнятого в експлуатацію об’єкта забудови здійснюється на загальних засадах.

« Останнє редагування: 14 Серпень 2019, 15:08:25 від Григорій2 »