Автор Тема: Акт розмежування  (Прочитано 45 раз)

Offline aschumak

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Акт розмежування
« : 10 Липень 2019, 18:47:55 »
Доброго дня! Потрібна кваліфікована консультація. Я побутовий споживач природного газу у приватному будинку, згідно проектній документації та по факту підключений від газорозподільчої труби сусіднього будинку. Облгаз вже підписав із сусідом акт балансової и експлутаційної відповідальності, згідно якого трубу "повісили" на баланс сусіда від міста її приєднання до магістралі вздовж паркану. Спеціалісти облгазу змушують мене, як власника будинку, підписати такий акт розмежування. Але умовна схема підключеня та визначення межі відповідальностей, в акті накреслена абсолютно , на мій погляд, невірно. Згідно неї я підключений від магістральної труби вздовж вулиці, що не відповідає дійсності та проекту газифікації будинку. Я відмовляюсь підписувати документ, складений з невірною схемою, і взагалі, на мою думку, я повинен підписат такий акт із сусідом? Мені погрожують відключенням у разі непідписання, судом, штрафами. І ще проскочила фраза - переробляйте проект, документи та робіть "правильную врезку". ..Я хочу жити у правовій державі, тому хочу щоб все було у рамках закону - що робить?? Дякую.

Offline Yuriy

• Full Member
    • Перегляд профілю
Re: Акт розмежування
« Reply #1 : 11 Липень 2019, 11:33:09 »
В правовом государстве, где хотелось бы жить, фразы проскакивать не могут. Поэтому, для начала обратитесь ПИСЬМЕННО в газконтору и попросите дать ответ на интересующие вопросы со ссылками на НПА.
А  угрозами, в правовом государстве, занимаются другие ведомства. Напишите заявление, пусть расследуют.