Автор Тема: Запитання про стандартне підєднання  (Прочитано 129 раз)

Offline lsv

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю
1. Святослав та Сергій володіють приміщенням №1 (окреме свідоцтво) та приміщенням №2 (окреме свідоцтво) у нежитловому будинку, який не підєднаний до електричної мережі.
2. У будинку є і інші приміщення інших власників.
3. Будинок знаходиться на відстані 150м (по прямій) до трьох трансформаторних підстанцій.

4. Святослав хоче підєднати 50 кВт у приміщення №1 (стандартне підєднання), має дозвіл Сергія
5. Сергій хоче підєднати 50 кВт у приміщення №2 (стандартне підєднання), має дозвіл Святослава

На підставі чого їм можуть відмовити у двох стандартних підєднаннях?

Offline ПрАТ Львівобленерго

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 21
    • Перегляд профілю
Re: Запитання про стандартне підєднання
« Reply #1 : 08 Липень 2019, 15:43:33 »
        Шановний користувач форуму, у відповідь на Ваше запитання повідомляємо наступне:
       Взаємовідносини оператора систем розподілу, Користувачів систем розподілу та замовників послуг з приєднання щодо оперативного та технологічного управління системою розподілу, її розвитку та експлуатації, забезпечення доступу та приєднання електроустановок регулює Кодекс систем розподілу, затверджений 14.03.2018р. постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №310.
Розділ ІV Кодексу систем розподілу регулює відносини, які виникають під час приєднання новозбудованих, реконструйованих чи технічно переоснащених електроустановок Замовників до електричних мереж.
        Згідно п.4.4.2 розділу  ІV Кодексу систем розподілу до заяви про приєднання додаються:
- копія документа, який підтверджує право власності чи користування цим об’єктом, або копія витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, або, за відсутності об’єкта, копія документа, який підтверджує право власності чи користування земельною ділянкою або копію витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
- ситуаційний план та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування об'єкта (об'єктів), земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання;
- копія паспорта або належним чином оформлена довіреність чи інший документ на право укладати та підписувати договір про приєднання.
         Замовник – фізична особа додатково надає реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган і мають відмітку в паспорті – серій та номер паспорта).
         За довідкою або роз’ясненнями щодо приєднання, просимо звертатися за тел.239-21-15.