Автор Тема: тех. документації по обладнанню СЕС - на іноземній мові  (Прочитано 764 раз)

Offline m_admin

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 4
    • Перегляд профілю
Для підключення свонячної електростанції по зеленому тарифу одна з вимог є надати "Копію тех. документації по обладнанню СЕС". На жаль на ринку не багато виробників обладнання з тех. документацієї на українській мові. Чи є вимога, що документація по генеруючому обладнанню має бути лише на укр.мові ?

Offline ПрАТ Львівобленерго

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 22
    • Перегляд профілю
ПрАТ "Львівобленерго" повідомляє. що відносини між побутовим споживачем електричної енергії та енергопостачальником, що здійснює постачання електричної енергії за регульованим тарифом на території провадження ліцензійної діяльності (далі - енергопостачальник), які пов'язані з продажем та обліком електричної енергії, виробленої з енергії сонячного випромінювання об'єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств, та розрахунками за неї регулюються Порядком продажу, обліку та розрахунків за електричну енергію, що вироблена з енергії сонячного випромінювання об'єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств (далі - Порядок), затвердженим постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики № 170 від 27.02.2014 р.(у редакції постанови НКРЕКП від 25.02.2016 року №229).
Згідно Порядку, встановлення елементів електричного обладнання генеруючої установки приватного домогосподарства здійснюється побутовим споживачем відповідно до рекомендацій заводів-виробників цього обладнання, визначених у технічній документації (паспортах електричного обладнання), та з дотримання правил улаштування електроустановок.
Устаткування, яке легально реалізовують компанії на території України, проходить сертифікацію відповідності. Відповідно до висновків органу сертифікації  надається документація державною мовою.
Згідно нормативно-законодавчих документів вимога ОСР щодо подання технічної документації державною мовою є слушною.