Автор Тема: Заміна лічильника для збільшення потужностей та під Зелену енергетику  (Прочитано 110 раз)

Offline m_admin

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Доброго дня,
Планую встановити у приватному секторі сонячну електростанцію. Для цього попередньо подав заяву на збільшення потужностей. Дали рахунок із включеним  звичайним лічильником. На питання чи можна відразу замінити лічильник на той що для зеленої енергетики -відмовили. Тепер я повинен буду купляти два лічильника (один для збільшення потужностей, другий для зеленої енергетики).
Чому не можна відразу включити в рахунок лічильник під зелену енергетику ?

Offline Влад Нечай

• Full Member
    • Перегляд профілю
Зараз послуга зі стандартного приєднання (відповідний договір) не включає облаштування вузла обліку. Облаштування Обліку ел-ї є окремим договором (послугою) саме для того, щоб не обмежувати потреб замовника стандартними технічними рішеннями. Тому вимагайте  встановлення потрібного Вам лічильника. Відмова постачальника послуг комерційного обліку не обґрунтована.

Offline m_admin

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Чи можливо зараз збільшення потужностей без заміни лічильника (якщо старий лічильник підтримує заплановану потужність) або встановлення відразу двох стороннього лічильника під зелену енергетику ?

Offline Влад Нечай

• Full Member
    • Перегляд профілю
Цей вид договору не передбачає особливої регламентації, тому має врегулювати наступну згоду сторін :
Замовник - "Мене задовольняє такий то (наприклад старий) облік";
постачальник послуг "Я згоден облаштувати (залишити) бажаний Вами облік та візьму відповідальність за його експлуатацію та достовірність його даних перед Вами та іншими учасниками Ринку ЕЕ".
Якщо відбувається необгрунтоване навязування надмірних зобовязань, то це спір, який врегульовується у встановленому законодавством порядку.
Головне принцип - Дозволено усе, що не заборонене. Будь яке обмеження має бути обгрунтоване конкретною вимогою нормативно-правового акту.