Автор Тема: Чи звертався забудовник/балансоутримувач багатоквартирного будинку  (Прочитано 867 раз)

Offline Vladimir1

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю
Чи звертався забудовник/балансоутримувач багатоквартирного будинку, що знаходиться за адресою м.Ірпінь, вул.Університетська 2Ф(2ф/1,2ф/2,2ф/3) до ПАТ "Київобленерго" щодо погодження проекту внутрішнього електропостачання житлового будинку та чи заключався договір про спільне використання технологічних мереж?

Offline ПрАТ Київобленерго

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 58
    • Перегляд профілю
     У відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон) розпорядниками інформації визнаються, зокрема, суб'єкти господарювання, які займають домінуюче становище на ринку або наділені спеціальними чи виключними правами, або є природними монополіями. Такі суб’єкти господарювання зобов’язані надавати інформацію виключно стосовно умов постачання товарів, послуг та цін на них згідно видів їх господарської діяльності.
     Публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом.
     ПрАТ «Київобленерго» здійснює ліцензійну діяльність з розподілу електричної енергії.
     У відповідності до вимог Закону ПрАТ «Київобленерго» є розпорядником інформації стосовно умов розподілу електроенергії споживачам, юридичним та фізичним особам на території здійснення ліцензійної діяльності, а також стосовно цін, тарифів, та переліку супутніх послуг, що надаються ПрАТ «Київобленерго». Із вказаною інформацією можна ознайомитись в районних підрозділах товариства в «Куточку споживача» або на офіційному вебсайті ПрАТ «Київобленерго» www.koe.vsei.ua
Згідно статті 21 Закону України «Про інформацію» інформацією з обмеженим доступом є конфіденційна, таємна та службова інформація. Конфіденційною є інформація про фізичну особу, а також інформація, доступ до якої обмежено фізичною або юридичною особою, крім суб’єктів владних повноважень. Конфіденційна інформація може поширюватися за бажанням (згодою) відповідної особи у визначеному нею порядку відповідно до передбачених нею умов, а також в інших випадках, визначених законом.
     Запитувана Вами інформація не підпадає під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації», тому що порушене в ньому питання не підпадає під визначення публічної відкритої інформації. Запитувана Вами інформація є інформацією з обмеженим доступом.
     Для роз’яснення порушених Вами питань стосовно електропостачання багатоквартирного будинку, що знаходиться за адресою Київська обл., місто Ірпінь, вулиця Університетська 2Ф(2ф/1,2ф/2,2ф/3), Вам необхідно звернутися до забудовника/балансоутримувача.

            З повагою ПрАТ «Київобленерго»