Автор Тема: Давайте поговорим о НКРЕКП зачем нам вообще данный орган?  (Прочитано 1724 раз)

Offline alexa

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Вопрос в том нужен ли нам данный регулятор который вообще не понимает что он делат! Такое ощущение, что он принимает то, что ему скажут (не разобравшийся в данном вопросе) . Может пора писать в НАБУ???

Offline Провокашка

• Jr. Member
  • **
    • Перегляд профілю
Боюсь Ваші особисті субєктивні відчуття цінності Регулятора не мають жодного суспільного значення.
Пуста затія гадати хто що  розуміє чи що кому хто сказав.
А писати можете- наприклад Олексію Кучеренко. Діалог з цим "експертом" принаймні   втішить Вас.
З Вашої суміжної теми не зрозуміло які такі рішення НКРЕКП Вас так розізлили (плутано висловлюєтесь). Може попробувати сформулювати проблему чіткіше. Дивись і рішення конструктивне гуртом знайдемо.

Offline Григорій2

• Jr. Member
  • **
    • Перегляд профілю
Вопрос в том нужен ли нам данный регулятор который вообще не понимает что он делат! Такое ощущение, что он принимает то, что ему скажут (не разобравшийся в данном вопросе) . Может пора писать в НАБУ???
Такий орган необхідний для того, щоб приймати непопулярні (для бізнесу, для населення, але потрібні державі)  рішення,
за які майже неможливо когось персонально зняти.
Так подібне зроблено/функціонують виборчі органи (напр. місцеві депутати, депутати ВР...)

Offline alexa

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Боюсь Ваші особисті субєктивні відчуття цінності Регулятора не мають жодного суспільного значення.
Пуста затія гадати хто що  розуміє чи що кому хто сказав.
А писати можете- наприклад Олексію Кучеренко. Діалог з цим "експертом" принаймні   втішить Вас.
З Вашої суміжної теми не зрозуміло які такі рішення НКРЕКП Вас так розізлили (плутано висловлюєтесь). Може попробувати сформулювати проблему чіткіше. Дивись і рішення конструктивне гуртом знайдемо.
Если вы считаете что "субєктивні", тогда приведу пример на себе. Хочу 30 кВт на свой участок, взят ТУ разработал проект! По решению установка ТП и Кл-10 кВ к моему участку, выставляют счет в 300 тис. грн в (2016 году) полез в сметы половину порезал не хочу, обзвинил подрядчиков рыночная цена 35% от сметы облэнерго, предложение все работы выполню сам, ответ согласно чудо закона от НКРЕКП (раньше НКРЕ) так нельза. Вопрос НКРЕКП не нарушает моих законных прав на выбор поставщика услуг и строительно монтажных работ????  А вы говорите что НКРЕКП прям святой орган.. Сомнительно!!!
Спасибо за бан на 3600 секунд!!!

Offline Провокашка

• Jr. Member
  • **
    • Перегляд профілю
Ваші претензії знову не за адресою!
Чому Ви не переконали Верховну раду, щоб в законі Про ринок електричної енергії замовники приєднання до електричних мереж отримали право будувати відповідні мережі за межами своїх земельних ділянок?
Крім того ніхто не забороняє створити "малу систему розподілу", в рамках якої "все буде  істотно дешевше".

Offline alexa

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Ваші претензії знову не за адресою!
Чому Ви не переконали Верховну раду, щоб в законі Про ринок електричної енергії замовники приєднання до електричних мереж отримали право будувати відповідні мережі за межами своїх земельних ділянок?
Крім того ніхто не забороняє створити "малу систему розподілу", в рамках якої "все буде  істотно дешевше".
НЕ ПО АДРЕСУ???? Цікаво тоді, а що саме робить НКРЕКП (Національний РЕГУЛЯТОР енергитичного сектору України), що це тоді за орган такий, якщо "знову не за адресою!". Дуже цікаво що за такий загодковий орган! А про землі за межами моєї ділянки, це вже ділянки Обленерго? А ну скажіть Хто дав право вважати землі загального користуванняякщо власнисть. ОБЛЕНЕРГО, ДА БУДЬ ЯКІ ЗЕМЛІ! я сам погоджував у власника ( в моєму випадку селищна рада) земель проходження мережі! Нащо Ви зараз граєтесь в дитячий садок (я не я і хата не моя)????