Автор Тема: Заміна обладнання ( газові котли, газові колонки , газові плити)  (Прочитано 282 раз)

Offline inna0412

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Скажіть, будь ласка. Чи має право Дніпрогаз заставляти мене міняти схему газопастачання ( уже існуючу) при заміні газового котла АОГВ на двуконтурний? Мене  винуждають тягнути нові труби. Це великі розходи. Вони змушують підписывати нові ТУ, робити новий проект, купувати новий газовий лічильник і робити нову систему газопостачання.  Вони це назтвають " реконструкція газопостачання2.  Вони кажуть, що такі вимоги згідно з кодексом газопостачання. Я уважно прочитало його, але не знайшли цих вимог.

Допоможіть мені розібратися з цією проблемою.

Offline inna0412

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Скажіть, будь ласка. Чи має право Дніпрогаз заставляти мене міняти схему газопастачання ( уже існуючу) при заміні газового котла АОГВ на двуконтурний? Мене  винуждають тягнути нові труби. Це великі розходи. Вони змушують підписывати нові ТУ, робити новий проект, купувати новий газовий лічильник і робити нову систему газопостачання.  Вони це назтвають " реконструкція газопостачання2.  Вони кажуть, що такі вимоги згідно з кодексом газопостачання. Я уважно прочитало його, але не знайшли цих вимог.

Допоможіть мені розібратися з цією проблемою.
Я знову звертаюсь до НКПЕКП з проханням розъяснити мені:

Чи  газовий котел АОГВ-23.2.1 з  номінальною тепловою потужністю 23260
Вт , номінальним тиском газу 1274 Па і теплота згоряння газу 35570 кДж
/ м куб

можна рахувати рівним за потужністю газовому котлу Termet Minimax
Elegance turbo GCO-DP-21-03 з тепловою потужністю 24 кВт?

Річ в тому, що мене заставляють робити нову врізку в газову систему.

Буду дуже вдячна за відповідь!

Offline Влад Нечай

• Full Member
    • Перегляд профілю
Арбітром в даному питанні має бути фаховий проектант. У НКРЕКП дещо інше коло повноважень та компетенцій.

Offline inna0412

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Арбітром в даному питанні має бути фаховий проектант. У НКРЕКП дещо інше коло повноважень та компетенцій.
Дело в том, что в Днепрогазе ссылаются на Кодекс газотранспортных систем.  А кто фаховий проектант? Как Вы думаете, куда обращаться?

Offline Yuriy

• Full Member
    • Перегляд профілю
Цитувати
Дело в том, что в Днепрогазе ссылаются на Кодекс газотранспортных систем.  А кто фаховий проектант? Как Вы думаете, куда обращаться?
На какие конкретно пункты ссылаются. Лучше их ответы выложите здесь, а так, это всё новости из разряда ОБС.