Автор Тема: Приєднання до елетромереж ОСР в садівничих товариствах  (Прочитано 883 раз)

Offline Провокашка

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
З цим питанням до проектанта. Я не є такою.

Offline alexa

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
З цим питанням до проектанта. Я не є такою.
А Я Є! тому і запитую регулятора!

Offline Провокашка

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Почекаємо відповіді Регулятора, але не думаю, Комісія буде тлумачити ДБН- сферу регулювання Мінрегіону.

Offline alexa

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Почекаємо відповіді Регулятора, але не думаю, Комісія буде тлумачити ДБН- сферу регулювання Мінрегіону.

Тоді виникне питання, даний кодекс не проходив Мінрегіонбуд? або чому в сфері де поєднуються дві сфери держрегуляторів не найдено консенсусу?

Offline savicus

• Newbie
  • *
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Любопытно, когда же будет ответ регулятора? 30 дней уже прошло...

Offline Trondo

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Обленерго не укладе договора з кожним по 5 кВт, бо якщо всі перейдуть то сумарна потужність буде 500 кВт,  а договірна 100 кВт, тобто прийдеться докупляти 400 кВт, хоч і фізично нічого робити не трабе. ДБН для проектування мереж. Мені так казали, писав в НКРЕ, а вони внятно як завжди не відповіли. Може є в когось якесь офіційне роз'яснення.

Offline Провокашка

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Нагадаю, що на даний час Обленерго вже не двоголовий змій (передача+постачання), а лише Оператор розподілу.Територія розподілу включає його мережі + мережі споживачів (виключно субєктів господарювання), з якими оператор розподілу уклав договір про спільне використання технологічних мереж (ДСВ). Споживачу, який хоче мати власний договір з постачальником необхідно отримати договір розподілу з точкою розподілу на межі своєї електроустановки.
Споживач на території мереж СТ отримає власну точку розподілу якщо:
- примусить Обленерго укласти ДСВ з СТ, бо в явному вигляді Оператор розподілу не зобов'язаний "заходити" на території мереж, створених як спільна власність споживачів (багатоквартирні будинки, торгові центри, гаражні кооперативи);
- примусить Ст набути статусу оператора Малої системи розподілу.
Дозволена потужність є істотною характеристикою точки розподілу, яка формує взаємні обовязки споживач/власник мереж в точці розподілу. В обох вищезазначених випадках ризики невідповідності виду електроустановки та дозволеної потужності  в точці розподілу споживача та в точці розподілу Основного споживача/оператора малої системи розподілу (за проектними розрахунками роботи локальної мережі з множиною споживачів певного виду) є в більшій мірі ризиками власника локальної мережі ніж Оператора  розподілу (Обленерго).