Автор Тема: Киевоблэнерго не выполняет работы по подключению участка  (Прочитано 688 раз)

Offline Вячеслав_87

 • Newbie
 • *
 • Повідомлень: 1
  • Перегляд профілю
Киевоблэнерго не выполняет работы по подключению участка по адресу: Киевская обл., Киево-Святошинский район с. Гореничи ул. Счастливая 28.
10.10.2018 между мной и Киевоблэнерго был подписан договор про стандартное подключение к электросетям. 16.10.2018 я совершил оплату за подключение в полном объеме. После этого каждый месяц от Киевоблэнерго приходят письма, в которых говорится что нужно еще 30 дней в связи с необходимостью выделения земельных участков под опоры линии электропередач. При этом процедура отвода земельных участков была начата еще 12.03.2018 то есть за пол года до подписания договора. Несмотря на то что Гореницкий сельсовет дал разрешение на разработку проекта, за пол года Киевоблэнерго не разработало этот самый проект. С момента подписания договора прошло еще четыре месяца и до сих пор не совершается никаких конкретных действий, только посылаются непонятные письма в которых ни о чем конкретно не идется.

Offline ПрАТ Київобленерго

 • Jr. Member
 • **
 • Повідомлень: 58
  • Перегляд профілю
   ПрАТ «Київобленерго» розглянуло Ваш електронний запит від 14.01.2019 (02:22:48) та повідомляє наступне.
   З метою приєднання належних Вам електроустановок індивідуального житлового будинку з будівельними струмоприймачами до електричних мереж, між Вами  і   ПрАТ «Київобленерго» було укладено і діє договір про приєднання до електричних мереж  (далі – Договір), невід’ємним додатком до якого є технічні умови стандартного приєднання  (далі – ТУ).
   На момент підготовки Договору, відносини, які виникали під час приєднання новозбудованих, реконструйованих чи технічно переоснащених електроустановок замовників до електричних мереж регулювалися Кодексом системи розподілу, затвердженим постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310 (далі – Кодекс).
   Згідно п.п.3.1.1. Договору, виконавець послуг зобов’язаний, зокрема, розпочати та забезпечити в установленому порядку приєднання (будівництво та введення в експлуатацію електричних мереж зовнішнього електрозабезпечення об'єкта Замовника від місця забезпечення потужності до точки приєднання) об'єкта Замовника у строк 30 календарних днів від дати оплати замовником оператору системи розподілу  вартості приєднання відповідно до Договору та після виконання Замовником зобов'язань, визначених підпунктом 3.2.3 цього Договору.
   Одночасно, абзацом 2 п.п.3.1.1. Договору визначено, що у разі необхідності збільшення строку надання послуги зі стандартного приєднання через затримку здійснення заходів щодо відведення земельних ділянок для розміщення відповідних об'єктів електроенергетики (затримка в погодженні власника (власників) або користувача (користувачів) земельної ділянки (земельних ділянок)) Виконавець послуг не пізніше ніж за 10 календарних днів до закінчення строку надання послуги з приєднання письмово (або в спосіб узгоджений із Замовником) та відповідно до вимог пункту 4.2.4. Кодексу повідомляє Замовника про збільшення строку проектування на не більше ніж 30 календарних днів (з наданням документального підтвердження причин виникнення затримки). У разі неможливості здійснення Виконавцем послуг в зазначені строки заходів щодо відведення земельних ділянок для розміщення відповідних об'єктів електроенергетики (із причин, не залежних від Виконавця послуг) пеня за порушення строків виконання зобов'язання за договором про приєднання на строк здійснення заходів щодо відведення земельних ділянок для розміщення відповідних об'єктів електроенергетики не сплачується, а плата за приєднання не підлягає зменшенню.
   Слід зауважити, що згідно пункту 2 статті 21 Закону України «Про ринок електричної енергії» приєднання електроустановок до електричних мереж не має призводити до порушення нормативних вимог щодо надійності електропостачання та якості електричної енергії для користувачів електричної системи.
   Враховуючи, що технічними характеристиками існуючих мереж 0,4 кВ, які знаходяться поблизу належної Вам  земельної ділянки, не забезпечується можливість приєднання належних Вам електроустановок, з дотриманням показників якості та надійності електропостачання, ПрАТ «Київобленерго» розроблено проектну документацію на мережі зовнішнього електропостачання, якою передбачається встановлення ЩТП-10/0,4 кВ та будівництва мереж 10 кВ та 0,4 кВ.
   Будівництво об’єктів електричних мереж здійснюється у загальному порядку, встановленому законодавством у сфері містобудування та визначеному Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», і передбачає обов’язкову послідовність  дозвільних процедур, що включає в себе зокрема набуття права користування земельними ділянками під відповідні об’єкти електроенергетики.
   Враховуючи викладене вище, ПрАТ «Київобленерго» було розпочато відповідну процедуру відведення земельних ділянок у користування на умовах оренди, про що, у відповідності до положень абзацу 2 підпункту 3.1.1. Договору та п. 4.2.4 Кодексу, Вас було проінформовано листом та надано документальне підтвердження причин виникнення затримки. ПрАТ «Київобленерго» неодноразово листами інформувало Вас про хід процедури відведення земельних ділянок, з наданням копій документів з офіційного листування.
   12.12.2018 Ви звернулись з даного питання до ПрАТ «Київобленерго» листом, на який ПрАТ «Київобленерго» надало відповідь-роз’яснення.
   Також зазначаємо, що Замовник має право здійснювати усі можливі заходи в межах чинного законодавства з метою вирішення питання щодо відведення в установленому порядку земельних ділянок для розміщення об'єктів електроенергетики, у тому числі направлення відповідних листів до органів місцевого самоврядування та контролюючих органів, ініціювання проведення узгоджувальних нарад та робочих зустрічей в органах місцевого самоврядування за участю Замовника (уповноваженого представника Замовника) тощо з метою максимального прискорення здійснення заходів щодо відведення земельних ділянок для розміщення відповідних об'єктів електроенергетики.
   Враховуючи вищезазначене, ПрАТ «Київобленерго» продовжується процедура відведення земельних ділянок для розміщення відповідних об’єктів електроенергетики у відповідності до положень пункту 4.2.4. Кодексу. Після закінчення процедури відведення земельних ділянок під будівництво об’єктів енергетики, ПрАТ «Київобленерго» будуть виконані всі необхідні будівельні роботи, для електрозабезпечення належних Вам  електроустановок.
   Про подальший хід відведення земельних ділянок ПрАТ «Київобленерго» буде  інформувати Вас додатково.

   3 повагою - ПрАТ «Київобленерго»

Offline oksi

 • Newbie
 • *
 • Повідомлень: 6
  • Перегляд профілю
Киевоблэнерго не выполняет работы по подключению участка по адресу.
У нас ситуация очень похожая. Киевская обл., Броварской  район с. Зазимье, ул. Джерельна, 1 .
12.09.2018, заключили договор с  Киевоблэнерго  про стандартное подключение к электросетям. 12.09.2018 в полном объеме оплатили подключение. Увы до сих пор никакой информации от Киевоблэнерго не можем получить. На телефонные звонки , отвечают все в работе, по приезду в офис, дают информацию, что на согласовании в Броварской архитектуре, а перед этим было на согласовании в Держгеокадастре. Но по условиям договора, они обязаны были подключить в течении 3-х месяцев, прошло уже 5 месяцев, но когда будет подключение Киевоблэнерго не дает информации. Как можно повлиять на данный вопрос?