Автор Тема: Щодо документів до договору на розподіл, не передбаченими п 2.1.16 ПРРЕЕ  (Прочитано 83 раз)

Offline romashhka

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 8
    • Перегляд профілю
Мають право обленерго  для заключення договору розподілу з енергопостачальником, требувати статут або витяг зі статуту, якщо зміни не вносились о статуту  надати баланс на кінець попереднього кварталу для визначення наявності повноважень на підписання правочину? Коли п.2.1.16 Правил роздрібного ринку електричної енергії, такі документи не передбачені