Автор Тема: Техніка безпеки при двохтарифному лічильнику  (Прочитано 522 раз)

Offline Yevgeniy

• Jr. Member
  • **
    • Перегляд профілю

Звертаюсь до НКРЕКП, к контролюючого органу з приводу застосування двох тарифних( двозонних) лічильників.

На сьогоднішній день, набуло поширення застосування в побуті двох тарифних лічильників.

В нічний час, побутовий Споживач, використовує більшу кількість електричної енергії ніж в нічний період тому що вмикаються побутові прилади: електричні нагрівачі, пральні машини та ін.

В інструкціях до побутових приборів, а також документах чітко зазначено, що побутові прилади не рекомендується залишати без нагляду.

На мою особисту думку, застосування побутових приладів в ночі  ставить під загозу життя як самих мешканців, які застосовують побутові прилади в ночі- наприклад пральну машину, так і сусідів наприклад якщо я проживаю в багатоквартирному будинку. Та ж сама пральна машина без нагляду може зупинитьсь  через ряд факторів, відключення води, «закоротити» через скачок напруги, а всі ми знаємо що  стабільної напруги в мережі 220В не має, та напруга ввечері може сягати як 15 так і 160В. Тобто залишити побутові прилади електричні в ночі без нагляду ( бо людина в ночі спить) ставить під загрозу як життя так і може завдати матеріальних збитків.

В мене запитання до НКРЕКП, як регулятора, а чи не є це порушенням права Споживача на вільне та безпечне існування, коли в нічний період збільшується навантаження  на електричні мережі.

На мою особисту думку, що  збільшення споживання в нічний період електроенергії ставить під загрозу життя споживача, а також створю дискомфорт беручи до уваги те, що такі прилади як пральна машина, а може ще  й хтось буде робить ремонтні роботи в ночі створюють шум в приміщенні, який впливає на інших мешканців багатоквартирного будинку.

Offline Григорій2

• Jr. Member
  • **
    • Перегляд профілю

На мою особисту думку,...
... то ваші фантазії і схиблення працівника з ОП
Моя дружина в цей час на швейній машинці стукає
От щоб дурниці не писати, дайте пропозицію, наприклад: при кожному двотарифному лічильнику
прикріпити контролера з відеокамерою