Автор Тема: Позов до суду через неправомірні дії Прат Київобленерго  (Прочитано 238 раз)

Offline Руслан

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Хочу подати до суду через затягування строків стандартного приєднання (сплатив в травні 2018). Останью крапкою стало те, що договір на користування електроенергією заключив 12.12.2018. Щоб мені розпочати користуватися електроенергією Київенерго повинно опломбувати лічильник. На проведення данної процедури мене записали на 28.12.2018, але в назначену дату ніхто з працівників Прат Київобленерго Обухівский РП не зявився, мені ніхто не телефонував. Після мого дзвінка до колл центру виконання даних робіт було перенесено на 3.01.2019, але в назначенний день таж історія, що і 28.12.2018.. На наступний день в 9 годин ранку я знову телефоную до колл центру і оператор, звязавшись з Обухівським РП, каже, що мені на протязі дня передзвонить майстер та узгодить час. Но до 15:45 зі мною ніхто не звязувався. Знову дзвоню до колл центру, оператор звязується з Обухівським РП і отримую запевнення, що на протязі 30 хвилин мені передзвонять, але ..... Чесно кажучи поведінка працівників Прат Київобленерго схожа на дитячий садочок чи на вимагання грошей за підключення.

Питання до форумчан: Хтось вже подавав до суду на Прат Київобленерго через надотримування термінів виконання стандартного приєднання? Можете мені, будь ласка, відправити позивну заяву.

Питання до Прат Київобленерго: КОЛИ ОПЛОМБУЮТЬ МІЙ ЛІЧИЛЬНИК???? ( ДІЛОВИЙ ПАРТНЕР 10981570)

Offline ПрАТ Київобленерго

• Jr. Member
  • **
    • Перегляд профілю
     ПрАТ «Київобленерго» розглянуло Ваше електронне звернення від 07.01.2019 (13:55:36) та повідомляє наступне.
     Взаємовідносини сторін в частині електрозабезпечення регулюються діючим законодавством Україні, а саме, Законом України «Про ринок електричної енергії», Кодексом систем розподілу, затвердженим постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310, Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП  від 14.03.2018 № 312 (далі – ПРРЕЕ)  та Кодексом комерційного обліку електричної енергії, затверджений постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 311, та ін.
     За змістом статті 275 Господарського кодексу України та підпунктів 1.2.1 та 2.1.7 ПРРЕЕ договір про постачання електричної енергії є основним документом, який регулює відносини між постачальником електричної енергії за регульованим тарифом, що здійснює свою діяльність на закріпленій території, і споживачем та визначає зміст правових відносин, права та обов'язки сторін.
     З метою вирішення піднятого в зверненні питання 12.12.2018 Ви звернулись із заявою про укладення Договору про користування електричною енергією в договірну групу Обухівського районного підрозділу та відповідно підписали його.
     08.01.2019 у Вашій присутності схема обліку була опломбована, засіб обліку працює у класі точності. Після виконання зазначених робіт працівниками ПрАТ «Київобленерго» було складено Акт про передачу на відповідальне збереження приладу обліку та пломб, встановлених на ньому, який Вами підписаний. Перешкод в користування електроенергією немає.
     Відповідно до п. 4.35 ПРРЕЕ спірні питання, які виникають між сторонами при складанні акта, визначення розміру коштів, належних до оплати, здійснення платежів, вирішуються у судовому порядку.

З повагою – ПрАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО»