Автор Тема: Збільшення розрахункової потужності житлового будинку.  (Прочитано 1460 раз)

Offline Едуард

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю
Доброго всім ранку, дайте будь-ласка роз'яснення або запропонуйте подальший порядок дій в такій ситуації.

Приватний будинок схема підключення однофазна, приєднана потужність стандартна, 3 кВт. Була подана заява на теплоенергетичний розрахунок, для забезпечення електроопалення будинку, до обленерго. Згідно розрахунку необхідне збільшення потужності на 4 кВт, тобто з 3 кВт до 7кВт. Далі договір на проект і тех. умови, подав затребувані документи і оплатив проект. Після цього отримав письмову відповідь слідуючого змісту:

На вашу заяву від 07.12.2018р. щодо збільшення розрахункової потужності житлового будинку з 3кВт (напруга 0,23кВ) до 7кВт (напруга 0,23кВ), розташованого за адресою: _______ (далі - Об'єкт), до мереж ПрАТ "Кіровоградобленерго", повідомляємо наступне.
Пунктом 5.7.7 ГКД 34.20.175-2002 "Вимоги до проектування повітряних ліній електропередач напругою до 1кВ з самоутнимними ізольованими проводами" визначено, що пропускна здатність мережі 0,38кВ, до якої приєднані однофазні споживачі, повинна бути достатньою для забезпечення згідно з ДСТУ 13109-97 граничних значень коефіцієнта оберненої послідовності напруги та коефіцієнта нульової послідовності напруги. При цьому однофазні споживачі повинні рівномірно за потужністю розподілятися між всіма фазами з коефіцієнтом нерівномірності навантаження не більше 0,1. Для споживачів з максимальним навантаженням більшим ніж 5кВт рекомендується трифазне підключення.
Таким чином, беручи до уваги зазначене та заявлену Вами величину розрахункової потужності по напрузі 0,23кВ, ПрАТ "кіровоградобленерго" пропонує збільшити потужність Вашого об'єкту з використанням трифазної схеми приєднання.

Offline mr.Nobody

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 17
    • Перегляд профілю
то все байки .... спрямовані на те, щоб ви взяли 3ф і більшу потужність.... відповідно заплатили більшу суму за приєднання
пишіть офіційну скаргу на НКРЕ