Автор Тема: Пломбування вузла обліку  (Прочитано 104 раз)

Offline majorivka

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 96
  • majorivka@gmail.com, http://loe.ant.lviv.ua/
    • Перегляд профілю
Пломбування вузла обліку
« : 22 Грудень 2018, 11:23:59 »
Вітаю, прочитав роз"яснення НКРЕКП на лист споживача про пломбування засобу обліку, http://www3.nerc.gov.ua/web/printable.php?id=8573&lang=UA.
В ПКЕЕ йдеться про:
3.31. Розрахунковий засіб обліку електричної енергії має бути опломбований на кріпленні кожуха лічильника пломбою з тавром центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері технічного регулювання, а на затискній кришці - пломбою електропередавальної організації.

Пломби з тавром електропередавальної організації мають бути встановлені також на пристроях, що закривають первинні і вторинні кола живлення засобу обліку, приводи і кнопки управління комутаційних апаратів та кришки автоматів, встановлених у цих колах, двері комірок трансформаторів напруги, кришки на зборках і колодках затискачів, випробувальних блоках, лінії зв'язку автоматизованих систем обліку та всі інші пристрої і місця, що унеможливлюють доступ до струмоведучих частин схеми обліку.

Підготовка місць для опломбування здійснюється власником електроустановки згідно з переліком, наданим електропередавальною організацією. Перелік місць пломбування може бути розширений за обґрунтованою пропозицією однієї із сторін.

У зазначених місцях можуть бути встановлені пломби інших заінтересованих сторін.

В ПКЕЕН йдеться про:
п.10. Засоби обліку встановлюються відповідно до вимог правил улаштування електроустановок.

Засіб обліку повинен мати пломбу з відбитком повірочного клейма територіального органу Держспоживстандарту та пломбу з відбитком клейма або логотипу енергопостачальника.

{Пункт 10 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 4 від 11.01.2006}

У разі встановлення засобу обліку в квартирі (будинку) або іншому об'єкті побутового споживача енергопостачальник складає акт про збереження пломб у двох примірниках, один з яких залишається у побутового споживача.

{Пункт 10 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 4 від 11.01.2006}

11. Відповідальність за збереження засобів обліку, встановлених у квартирі, на інших об'єктах побутового споживача, та пломб на них несе побутовий споживач.

Відповідальність за збереження поквартирних засобів обліку, встановлених на сходових клітках, та пломб на них несе власник будинку або організація, у віданні якої перебуває будинок.

Виникло запитання, чому Обленерго пломбує вузли обліку приватних будинків - виносні ящики, розташовані на фасаді приватного будинку на приватній закритій території, в яких розміщені лічильники електроенергії та струмообмежувальні автомати, якщо сам лічильник опломбований і це не передбачено ПКЕЕН(для населення)? Прошу навести посилання на документ, в період дії ПКЕЕН і після втрати чинності, після змін в законодавстві на ринку електроенергії.
« Останнє редагування: 22 Грудень 2018, 11:49:06 від majorivka »