Автор Тема: Неправомірні дії працівників ПрАТ Київобленерго  (Прочитано 343 раз)

Offline Олександр Савченко

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Працівниками Сквирського Рп стосовно моїх обєктів постійно вчиняються незаконні дії, один з останніх випадків це самовільне (без погодження зі мною) встановлення лічильника на опорі, що знаходиться за межею земельної ділянки, вимагаючи при цьому підписання акта про пломбування та збереження лічильника. Межа балансової належності в договорі не визначена, так як в звязку із халатністю працівників цього ж Рп, при переоформленні договору з попереднього споживача не було належним чином оформлено договір (відсутні потужності, акти розмежування та інше) Зміна межі балансової належності повинна проводитися після підписання відповідних договорів або додатків до них. На даний час своїми незаконними діями працівники ПрАТ Київобленерго позбавляють мене можливості використовувати ел ен для моїх потреб (обмеження автоматичним вимикачем 25 А, без відповідного погодження). При цьому в себе в програмі вже провели заміну мого лічильника на свій. Для мене не зрозумілим є те що незаконні дії працівників монополіста не зупиняються членами НКРЕКП, а навпаки складається враження, що покриваються. Так на мої неодноразові звернення надаються відповіді типу "згідно з інформацією, наданою ПрАТ Київобленерго", а саму інформацію ніхто не перевіряв. А на останній лист із проханням надати копії даної інформації відправлений до НКРЕКП, згідно фіскального чеку Укрпочти 29.10.2018 взагалі відповідь не надійшла на даний час.

Offline ПрАТ Київобленерго

• Jr. Member
  • **
    • Перегляд профілю
            «Шановний авторе Олександр Савченко!
            Зважаючи на відсутність у Вашому повідомленні будь-яких ідентифікаційних даних Вас як споживача ПрАТ «Київобленерго», рекомендуємо звернутися до ПрАТ «Київобленерго» у письмовому вигляді з деталізованим викладенням порушеного Вами питання.

З повагою ПрАТ «Київобленерго»

Offline Олександр Савченко

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
О/р 220007456 адреса обєкта с. Великополовецьке, вул. Підгайа 1Г, Млин. Я вже неодноразово звертався і до Сквирського Рп і до ПрАТ Київобленерго, у відповідь отримував відписки, типу згідно наявної у підприємства документації, схем та інше наше підприємство визначило величину потужності, але отримати оті наявні  у Вашого підприємства документації, схеми та інше не можливо. З приводу неправомірних дій працівників Сквирського Рп, я звернувся листом на електронну адресу НКРЕ, в разі Вашого бажання надати відповідь з даних питань можете вважати даний лист -зверненням.

Offline Brianpycle

• Newbie
  • *
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Що краще використовувати в розрахунках, для оцінки діяльності працівників: "Середньооблікова чисельність персоналу в еквіваленті повної зайнятості" чи "Середньооблікова чисельність штатних працівників облікового складу"?