Автор Тема: Приєднання електроустановок від 50 до 160 кВт.  (Прочитано 138 раз)

Offline elteh-kr

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю
На абонентську ТП 400 кВА видані та реалізовані ТУ на 80 кВт.
Питання:
1. Як розраховується вартість приєднання іншого абонента на рівень напруги 0,4 кВ та потужністю більше 50 кВт (із власником ТП приєднання погоджене) ?
2. Як розраховується збільшення потужності споживання для власника ТП (у випадку субспоживача) ?

Offline Влад Нечай

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 99
    • Перегляд профілю
1.Якщо приєднання субспоживача здійснюється в рахунок зменшення дозволеної потужності для власника ТП, то вартість послуги з приєднання  (плата за послуги оператора системи розподілу) субспоживачу визначатиметься вартістю лінійної складової КЛ або ПЛ (прокладання ЛЕП) від земельної ділянки власника ТП до земельної ділянки субспоживача. Нагадаю, що ні власник ТП ні субспоживач не мають права будувати електричні мережі за межами своїх земельних ділянок. таке право має ОСР. Якщо земельні ділянки межують, то вартість приеднання може  = вартості розробки ТУ. Стосунки власника ТП та субспоживача регулюються (плата за віддану потужність) договором, за Господарським кодексом.
2.Вартість послуги з приєднання у частині збільшення потужності на ТП власника розраховується за Методикою та виставляється власнику ТП, або за тристороннім договором субспоживачу. Інша частина плати за приєднання визначається особливостями розміщення земельних ділянок власника ТП та судспоживача (аналогічно пункту 1).

Offline elteh-kr

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю
Дуже вдячний за оперативну, змістовну та професійну відповідь. Прошу вибачення за некомпетентність. ОСР, це хто ?

Offline Влад Нечай

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 99
    • Перегляд профілю
ОСР - оператор системи розподілу - Обленерго.