Автор Тема: Врезка или новое подключение?  (Прочитано 140 раз)

Offline Николай

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю
Врезка или новое подключение?
« : 18 Січень 2019, 23:06:43 »
Прошу НКРЕКП ответить на следующий вопрос. Лет пять назад приобрел дом газифицированный. Перезаключил договор на свое имя с "Мариупольгаз". Далее, ввиду реконструкции обьекта, выполнил отключение от газовой сети, с соответствующим актом. Выполнил строительство и года 4 назад, газопровод перенес вокруг нового строения, чтобы позже врезаться в перенесенную трубу и установить снятый и опломбированный счетчик в новом месте. Вопрос - сейчас после выполненных работ, нового проекта, внутридомовой сети у меня будет просто "врезка" или новое "стандартное подключение"? Мощность счетчика G4 по проекту не увеличилась.

5. За необхідності реконструкції чи технічного переоснащення вже підключеного до ГРМ об'єкта, у тому числі в результаті зміни форми власності чи власника цього об'єкта, за умови, що це не призведе до необхідності збільшення технічної (пропускної) потужності ГРМ в точці приєднання (не потребуватиме збільшення типорозміру комерційного лічильника газу), новий договір на приєднання з новим чи діючим власником об'єкта не укладається. При цьому у випадку перенесення вузла обліку та/або зменшення його типорозміру (номінальної потужності) або зміни місця розташування газових приладів (пристроїв) в установленому законодавством порядку вносяться відповідні зміни до проектної документації, а у разі її відсутності розробляється нова проектна документація, що забезпечується за рахунок сторони, яка ініціювала реконструкцію чи технічне переоснащення вже підключеного до ГРМ об’єкта, крім випадку, передбаченого пунктом 2 глави 6 розділу VІ цього Кодексу. Внесення змін до проектної документації в частині комерційного вузла обліку газу здійснюється на підставі оформлених (виданих) Оператором ГРМ технічних умов на реконструкцію комерційного вузла обліку.