Автор Тема: Надати розяснення до ККО  (Прочитано 193 раз)

Offline maloj009

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 3
    • Перегляд профілю
Надати розяснення до ККО
« : 28 Листопад 2018, 23:41:51 »
Добрий вечір підскажіть будь ласка коли ВЗО не працює яким пунктом ККО керуватися, щоб визначити термін середньодобове споживання.
Адже в п 6.12.  середньодобовим обсягом споживання електричної енергії розрахункового періоду, наступного після відновлення комерційного обліку періоду, або за календарний період попереднього року, який відповідає періоду порушення роботи вузла обліку.
А п. 6.15. Період часу, який використовується для визначення середньодобового обсягу постачання електричної енергії, визначається за згодою сторін.
Тобто в яких випадку період вибирається за згодою сторін а в яких період наступного періоду який передує періоду коли непрацював ВЗО?

Чи можливо це потрібно розумінити так, якщо я як споживач не дійшов згоди по п. 6.15 з постачальником, тоді ми керуємося п 6.12 ККО???
Дякую"!"

Online Влад Нечай

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 99
    • Перегляд профілю
Re: Надати розяснення до ККО
« Reply #1 : 30 Листопад 2018, 08:08:45 »
За положенням ХІІІ - 6.12 ККО, якщо технічного обліку нема (або нема згоди щодо його врахування), то сторонам необхідно узгодити який із двох періодів взяти за основу визначення середньодобового:
- розрахунковий період, наступний після відновлення комерційного обліку;
- календарний період попереднього року, який відповідає періоду порушення роботи вузла обліку.
Пункт 6.15  говорить саме про згоду при виборі між зазначеними періодами.