Автор Тема: Дніпрогаз не виконує Постанову НКРЕ №1490  (Прочитано 140 раз)

Offline Yevgeniy

 • Newbie
 • *
 • Повідомлень: 36
  • Перегляд профілю
На сьогоднішній день є Постанова НКРЕКП  №1490 від 23.11.2018

Щодо заборони ПАТ «ДНІПРОГАЗ» приводити об’єми використаного природного газу побутовими споживачами до стандартних умов при здійсненні комерційних розрахунків за використаний природний газ побутовими споживачам

Відповідно до статті 4 Закону України «Про ринок природного газу» та статті 17 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», у зв’язку із зверненнями споживачів природного газу та з метою захисту їх прав Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Заборонити ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДНІПРОГАЗ» при здійсненні обліку природного газу, використаного побутовими споживачами, приводити об’єми природного газу до стандартних умов для здійснення комерційних розрахунків за використаний природний газ побутовими споживачами.

2. У разі приведення у жовтні 2018 року ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ДНІПРОГАЗ» об’ємів використаного природного газу побутовими споживачами до стандартних умов ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДНІПРОГАЗ» необхідно здійснити за жовтень 2018 року перерахунок об'єму споживання (розподілу) природного газу по об'єктах побутових споживачів відповідно до фактичних показань лічильників природного газу.

В мене, як у побутового Споживача є запитання до НКРЕКП, як контролюючого органу, надати правову оцінку діям, ПАТ Дніпрогаз. На яких підставах  Постачальник ігнорує вимоги Постанови НКРЕКП №1490 , в «особистому кабінеті» не змінено жодної інформації з приводу фінансового стану, не зроблений перерахунок, який потрібно було зробити Постачальнику на вимогу даної Псотанови, в «особистому кабінеті» продовжує відображатись донарахування за приведення газу до стандартних вимог за період 2015-2018 року. 

Offline Yevgeniy

 • Newbie
 • *
 • Повідомлень: 36
  • Перегляд профілю
Re: Дніпрогаз не виконує Постанову НКРЕ №1490
« Reply #1 : 29 Листопад 2018, 17:21:54 »
Звертаюсь до НКРЕКП, як контролюючого органу зі зверненням, надати правову оцінкам діям, Постачальника газу ПАТ «Дніпрогаз»

На яких підставах Постачальник ігнорує рішення НКРЕКП, та продовжує  в «особистому кабінеті» надсилати інформацію з зі здійсненим розрахунком, як Споживач повинен сплачувати за газ який приведений до стандартних вимог.

Прошу НКРЕКП здійснити в межах своїх повноважень дії, які б були спрямовані закінченню правового нігілізму який чинить Постачальник газу

Offline Yevgeniy

 • Newbie
 • *
 • Повідомлень: 36
  • Перегляд профілю
Re: Дніпрогаз не виконує Постанову НКРЕ №1490
« Reply #2 : 05 Грудень 2018, 13:13:08 »
Ось така цікава інформація розміщена в facebook НАК Нафтогаз.
В мене питання, як у побутового Споживача, НКРЕКП як контролючий орган, чому ви не звертаєте увагу на те, що газові монополісти не виконують прийняті Вами ж рішення?
https://ru-ru.facebook.com/NaftogazUA/

Нафтогаз України - Naftogaz поделился(-ась) публикацией Олексій Хабатюка.
27 ноября в 6:44 •

Фірташівські газзбути шантажують споживачів, які хочуть змінити постачальника. Вони "малюють" споживачу віртуальний борг за три останніх роки і вимагають його сплати. Шантажують відключенням.
Ось так працюють газзбути із орбіти Фірташа.

Нагадуємо, що Нацкомісія заборонила застосовувати "газові коефіцієнти".
Тож, якщо ви не згодні з тим, що записано в платіжці, можете заплатити за лічильником і за ціною, яка діяла в жовтні.

Інструкція для споживача.
1. Зверніться до вашого газзбута із скаргою та вимогою провести перерахунок за газ за жовтень.
Зразок листа-вимоги про перерахунок плати за газ можна отримати тут https://goo.gl/LwqHFw.
Цей лист необхідно надіслати (звичайною або електронною поштою) або особисто передати вашому постачальнику газу.
2. Надіслати скаргу до НКРЕКП про порушення ліцензійних умов газзбутом/облгазом. Зразок скарги можна отримати тут https://goo.gl/uaCC84
До речі, НКРЕКП прийняла індивідуальні постанови по кожному облгазу про заборону приведення об'ємів газу до стандартних умов при здійсненні комерційних розрахунків.
Але вони вважають, що така заборона спотворює ринок. Тож, Асоціація газового ринку звернулась до Європейського Співтовариства з листом, у якому стверджує, що заборона впровадження коефіцієнтів дискримінаційна та "призводить до викривлення економічної конкуренції на газовому ринку".
Цікаво, про яку конкуренцію йде мова, адже фіртавшеські компанії – монополісти на ринку постачання газу населенню.


Offline Yevgeniy

 • Newbie
 • *
 • Повідомлень: 36
  • Перегляд профілю
Re: Дніпрогаз не виконує Постанову НКРЕ №1490
« Reply #3 : 08 Грудень 2018, 14:45:35 »
Звертаюсь до НКРЕКП, як контролююочого органу, зі слідуючим зверненням. Я вже звертаюсь до вас не один раз, але чомусь не отримую відповіді.

Вами 23.11.2018 прийнято постанову №1490, заборонити ПАТ «Дніпрогаз» виставляти побутовим Споживачам в рахунках, сплату за приведення газу до стандартних вимог за період 3 роки.

Прошу надати мені обґрунтовану відповідь, чому в «особистому кабінеті» ПАТ Дніпрогаз не здійснив перерахунок та виставляє в рахунку за листопад місяць з урахуванням суми яка ними нарахована   за так зване приведення газу до стандартних вимог за три роки.

Наскільки мені відомо, рішення НКРЕКП повинні виконуватись з моменту їх прийняття контролюючим органом.