Автор Тема: Який термін розгляду заяви на переоформлення договору енергопостачання?  (Прочитано 398 раз)

Offline mowian

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Добрий день, мене дуже цікавить наступне питання. Який максимальний термін може мати розгляд заяви, щоб переписати договір постачання електроенергії з одної людини на іншу?  Дещо поясню - я побудував сонячну електростанцію на території домогосподарства, яке я взяв в оренду, відповідно хочу збільшити потужність приєдання і далі оформити папери для продажу електроенергії по "Зеленому тарифу". Для цього я повинен спочатку перезаключити договір з власника будинку на себе. Я в місцевому РЕСі подав відповідну заяву для перезаключення договору і всі необхідні для цього додаткові документи, мені сказали чекати, вони мені позвонять. Я вже чекаю два тижні, але мені ніхто не дзвонить, і це може тривати вічно. Повинні ж існувати якісь часові рамки, що обмежують тривалість розгляду такої досить простої заяви, це ж для них технічно досить просто зробити. Моя станція стоїть без діла, а я кожен день нервуюсь і рахую упущені кіловати, та ще й відсотки мені нараховують по кредиту не малі. Бо я  брав в банку кредит на частину вартості станції. Я намагався знайти в інтернеті якийсь закон, який регламентував би ці терміни, але, нажаль, нічого не знайшов. Я ще почекаю тиждень і хочу вже йти якось тиснути на РЕС. (В мене є багато різних варіантів як це робити). Але я всього цього не хочу, хочу лише підписання договору і мирного оформлення решти паперів. Для цього я повинен знати - який має РЕС термін згідно законів, поки я це не взнаю, я не можу щось вимагати, бо не знаю хто правий.