Автор Тема: Чи можливе друге стандартне приєднання до об'єкту нерухомості (ділянки)  (Прочитано 936 раз)

Offline artbet

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю
Отримавши у власність нежитлове приміщення та земельну ділянку (під ним, адреса та сама) там вже було підключення до електромережі на 220 V.
Чи можу я якимось чином підключити (стандартне приєднання) 380 V, залишивши вже існуюче підключення?
Наприклад змінивши адресу будівлі (земельної ділянки), здавши в оренду приміщення (частину), отримавши дозвіл на будівництво інше?
Зауважу, що ділянка (приміщення) під ОСГ, тобто підключається фізична особа!

Offline Влад Нечай

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 120
    • Перегляд профілю
Для реалізації задуму необхідно виокремити частину земельної ділянки, оформивши окремий (від ділянки, на якій стоїть діюча електроустановка-нежитлове приміщення) акт власності на землю.
Такий документ буде підставою для видачі ТУ на нову електроустановку, намір створення (будівництво, монтаж) якої треба буде зазначити в заяві.
Після надання послуги з приєднання (створення точки підключення) ел-я буде подана опреатором системи розподілу на електроустановку, здану в експлуатацію зі своєю адресою.

Offline artbet

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю
Зрозуміло, дякую! Але чи можливе приєднання на земельну ділянку під ОСГ?

Offline Влад Нечай

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 120
    • Перегляд профілю
Все ж Ви не зрозуміли.
Призначення земельної ділянки ( в тому числі "для ведення ОСГ") не має безпосереднього значення.
Приєднання здійснюється не "на земельну ділянку ", а на електроустановку, розміщену на земельній ділянці.
Закон про ОСГ певним чином обмежує будівництво на відповідних землях обєктів (електроустановок), тому відповідь така:
якщо на земельній ділянці під ОСГ створено в законний спосіб обєкт-електроустановку, введено в експлуатацію та оформлено право власності на неї, то опреатор системи розподілу має надати послугу з приєднання та подати напругу на цю електроустановку.

Offline ПАТ Чернігівобленерго

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 17
    • Перегляд профілю
ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» (далі по тексту Товариство) уважно розглянуло порушене Вами питання та повідомляє наступне.
Взаємовідносини оператора систем розподілу (далі по тексту ОСР - на даний час Товариство), Користувачів системи розподілу (далі по тексту Користувачі) та замовників послуги з приєднання щодо оперативного та технологічного управління системою розподілу, її розвитку та експлуатації, забезпечення доступу та приєднання електроустановок регулюються Кодексом систем розподілу (далі по тексту КСР), затвердженим постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310, який набув чинності з 19.04.2018.
Згідно з п. 4.4.1 КСР Замовник звертається до ОСР щодо наміру приєднатися до системи розподілу із заявою за типовою формою, наведеною в додатку 4 до цього Кодексу.
Для отримання проекту договору про приєднання Вам необхідно звернутися до відповідного відокремленого підрозділу Товариства із заявою про приєднання електроустановки певної потужності (додаток 2 до КСР) та  надати комплект документів, передбачених п. 4.4.2 КСР.