Автор Тема: Питання по заповненню "Заяви про приєднання електроустановки певної потужності"  (Прочитано 261 раз)

Offline kostyacat

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю
Добрый день.  Нужна помощь.

На руках имею договор, в котором указана текущая мощность электроустановок 1,3 кВт (220В). Данная мощность заведена в существующее здание.
На участке планируется строительство нового дома. Есть желание присоединить 17 кВт (380В).

В связи с этим есть несколько вопросов по запонению заявления на присоединение:
1. Какую мощность указывать в пункте "Величина максимального розрахункового (прогнозованого) навантаження з урахуванням існуючої дозволеної (приєднаної) потужності, кВт"?   17 или 18,3 кВт?
2. Как узнать "Ступінь напруги в точці приєднання, кВ"? подозреваю, что 0,4 но не уверен.
3. Расшифруйте, пожалуйста, пункт: Відомості щодо встановлення межі балансової належності
на території земельної ділянки Замовни (ЗАПЕРЕЧУЮ/НЕ ЗАПЕРЕЧУЮ)
4. в связи с тем, что все это затевается для заведения в новое строение, нужно ли об этом упоминать в заявлении, например, в пункте "Додаткова інформація, яка може бути надана замовником за його згодою, у тому числі необхідність приєднання будівельних механізмів"

Спасибо заранее.



Offline mr.Nobody

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 14
    • Перегляд профілю
пишеш 17 в.т.ч. 1.3 кВт
//
пишеш 0.4 кВ
//
якщо заперечуєш - тоді ти хочеш щоб на межі земельної ділянки тобі поставили стовп і на ньому лічильник, якщо не заперечуєш - ти хочеш щоб лічильник був на будинку, чи якійсь іншій конструкції на території земельної ділянки
//
щодо нової будівлі
в ідеалі ти повинен розділити земельну ділянку на 2 адреси і приєднувати нову будівлю окремо
але як на мене збільшуй потужність в старій будівлі)) 17 кВт вистачить на 2 будинки

Offline kostyacat

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю

Offline kharkivenergy

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 4
    • Перегляд профілю
Шановний kostyacat!
На ваше питання стосовно заповнення «Заяви про приєднання електроустановки певної потужності» повідомляємо:
1. Величина максимального розрахункового (прогнозованого) навантаження встановлюється з урахуванням сумарної потужності струмоприймачів споживача, одночасності їх використання, потужності найбільш потужного струмоприймача тощо. Тому рекомендуємо звернутись до спеціаліста, який має відповідні права та кваліфікацію для виконання розрахунку, яку саме потужність вам необхідно замовити до приєднання. Невірно визначена її величина може привести як до зайвих витрат, так і до необхідності повторного звернення за отриманням послуги з приєднання.  Якщо  ж Ви вже остаточно визначились з величиною необхідної потужності та рівнем напруги, то в заяві про приєднання електроустановки певної потужності необхідно вказати сумарну величину з урахуванням раніше дозволеної. У Вашому випадку це «17 кВт у т.ч. дозволена 1,3 кВт (0,22 кВ)», як вже вказав mr. Nobody.
2. Відповідно до міждержавного стандарту ДСТУ  29322-2014 (IEC 60038:2009) «Напруги стандартні», який підписано з боку України, номінальна напруга трьохфазної чотирьохпровідної системи встановлена  на рівні 400 В, тому в графі заяви «Ступінь напруги в точці приєднання, кВ» необхідно у Вашому випадку вказати 0,4 кВ.
3. Відповідно до пункту 4.1.18. «Кодексу систем розподілу» (далі Кодекс) точка приєднання електроустановок замовника має бути розташована на межі земельної ділянки Замовника або, за згодою замовника, на території цієї земельної ділянки.  У разі Вашої незгоди (у графі «Відомості щодо встановлення межі балансової належності на території земельної ділянки Замовника» вказано  «Заперечую»), межа балансової належності буде встановлена на вихідних клемах вихідного комутаційного апарату у ввідному пристрої, який буде розташований виключно на межі Вашої земельної ділянки (на підставній опорі, трубостояку, капітальному паркані тощо). У разі згоди ввідний пристрій може бути встановлений на території ділянки, наприклад на фасаді будинку.
4. Згідно з Кодексом за ініціативою Замовника об'єкта забудови будівельні струмоприймачі можуть бути заживлені від електроустановок інженерного (зовнішнього) електрозабезпечення об'єкта забудови після реалізації проекту зовнішнього електропостачання об'єкта забудови. У цьому випадку видаються одні технічні умови на приєднання об'єкта забудови та будівельних струмоприймачів. Приєднання прийнятого в експлуатацію об'єкта забудови здійснюється на загальних засадах.
У той же час пунктом 4.1.12. Кодексу визначено, що споживач має право без погодження з ОСР та укладення договору про приєднання в межах дозволеної йому до використання потужності підключити власні струмоприймачі або струмоприймачі організації, яка виконує роботи або надає послуги цьому суб'єкту господарювання за договором на його території.
  Оскільки у Вашому випадку збільшення потужності планується виконати для існуючого (введеного в експлуатацію) житлового будинку, а будівельні струмоприймачі, найвірогідніше, будуть приєднуватись до внутрішніх мереж, то у додатковій інформації в заяві необхідності немає.