Автор Тема: Терміни підключення  (Прочитано 26259 раз)

Leonora

  • Гість
Терміни підключення
« : 13 Серпень 2014, 09:16:24 »
Доброго дня! Хочу підняти питання стосовно термінів підключення користувачів до ЛЕП у Вінницькій області. Маю на руках проект підключення. Оплата здійснена 05.07.2014 року. Станом на 13.08.2014 р. підключення виконано не було. Як з"ясувалось, підключення користувачів до ЛЕП по ВСІЙ Вінницькій області виконує ОДНА підрядна організація, чомусь із Хмельницької області. Все було б нічого, якби б виконувались якісь роботи, але за останній місяць - вийшла з ладу установка по встановленню опор - ремонтують, тиждень ніби працювали, тиждень були у відрядженні у іншому районі, наступний тиждень знову ремонтують установку. Чому на всю Вінницьку область працює лише одна бригада? Так і через 10 років черга не дійде. Чому немає графіку виконання робіт по районах? І що це за "організація", яка має лише одну установку для встановлення опор? Це вже не організація, а шарашкіна контора. Чи не було б простіше виконувати підключення споживачів силами районних ЕС, відповідно до місця проживання? І ще: видно Вінницяобленерго подобається сплачувати штрафи за невиконання договірних умов. Штрафи за зловживання монопольним становищем сплачують, але висновків не роблять. Як бути у такій ситуації? Дякую усім небайдужим!

Waldmann

  • Гість
Re: Терміни підключення
« Reply #1 : 14 Серпень 2014, 14:01:33 »
Як з"ясувалось, підключення користувачів до ЛЕП по ВСІЙ Вінницькій області виконує ОДНА підрядна організація, чомусь із Хмельницької області.
Це наслідок протиправної і протизаконної монополізації ринку надання послуг з приєднання, закріплений правилами приєднання всупереч закону.

ПАТ Вінницяобленерго

  • Гість
Re: Терміни підключення
« Reply #2 : 18 Серпень 2014, 08:46:14 »
     Добрий день!
Для вирішення Вашого питання Вам необхідно звернутись з письмовим зверненням до ПАТ "Вінницяобленерго" з детальнішим поясненням Вашої проблеми та надати контактні дані.
Адреса ПАТ "Вінницяобленерго": м. Вінниця, вул. Першотравнева, 2.
Для отримання додаткової інформації звертайтесь за телефоном інформаційно - консультаційного центру ПАТ "Вінницяобленерго": 65-96-83, 65-96-84 та 65-96-85.
     З повагою ПАТ «Вінницяобленерго»