Автор Тема: Приватний будинок. Комплексна забудова, відмова київобленерго  (Прочитано 260 раз)

Offline VladimirSin

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Доброго вечора :). Довгий час територія, де знаходиться мій приватний будинок відносилась до території комплексної забудови. 30 серпня рішенням сесії міськради, ця територія була виключена з комплексної забудови.  17 вересня я написав заяву та прикріпив документи до неї в установлено порядку на первинне приєднання свого приватного будинку. Отримав відмову де все намішано, і що наше (Ірпінське) РП досі вважає що територія де знаходиться мій будинок є територія комплексної забудови, хоча мною були до заяви надано завірену копію рішення міськради, що ця територія вже не є комплексною забудовою? Які можливі мої подальші дії?
« Останнє редагування: 03 Жовтень 2018, 21:52:19 від VladimirSin »

Offline Влад Нечай

• Jr. Member
  • **
    • Перегляд профілю
Надішліть вимогу щодо розгляду та задоволення поданої заяви на Інформаційно-консультаційний центр Київобленерго (підрозділ КОЕ для розгляду спірних питань за участі Тер органу НКРЕКП та Держенергонагляду). Це найраціональніший варіант. Альтернатива- скаржитись до ТО НКРЕКП у Києві та області , або безпосередньо до НКРЕКП.

Offline VladimirSin

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Влад Нечай Дякую за консультацію. Додатково хочу подати позовну заяву до суду, бо судячи з відповіді обленерго там одна "вода" замість того щоб видати мені технічні умови приєднання. Може в когось є зразки позовних заяв, поділіться будь-ласка, буду щиро вдячний