Автор Тема: Переоформлення договору на сопживання, збільшення дозв.потужності до 16 кВт.  (Прочитано 264 раз)

Offline bnavi

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Добрий день.

Деталі:
        Приватне домогосподарство        Київская область, Миронівский район, с. Салів, Центральна 38. Приватне домогосподарство
        Власник приватного домогосподарства        Катерина, Тетяна - мої Мати та Бабуся відповідно
        Побутовий споживач (три фази, окремий лічильник)        Іван - мій Хрещений

Моє завдання:
        1.) Переоформити три фази на Катерину або Татяну (щоб побутовим споживачем та власникиком домогосподарства була одна особа, а саме Катерина або Тетяна).
        2.) Збільшити дозволену до споживання потужність трьох фаз до 16 кВт.

Уточнення:
        Це необхідно для оформлення зеленого тарифу для СЕС на 16 кВт.
        На скільки я розумію, що простіше буде оформити зелений тариф, якщо власник і споживач - одна і та ж особа.
        Татяна та Катерина це мої Мати та Бабуся відповідно.
        Для того, щоб я міг замість Матері або Бабусі виступати в якості власника домогосподарства, мнеі необхідно:
        Належним чином оформлену довіреність чи інший документ на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори (за потреби);

Запитання:
        1.) Кому, куди та з якими документами звертатися для:
            1.1.) Переоформлення договору на сопживання електроенергії з Івана на Катерину або Тетяну?
            1.2.) Збільшення потужності, яка дозволена до споживання до 16 кВт?
        2.) Правильно я розумію? Для переоформлення необхідно звернутися до РЕС мені та моєму Хрещеному, з собою мати:
                    Моєму Хрещеному (він споживач)
                         Договір по якому приходять квитанції для оплати.
                         Копія паспорта (1,2,11 сторінки);
                         Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.
                    Мені (я по довіренності)
                        Копія належним чином оформленої довіреності чи іншого документа на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори.
                        Копія паспорта (1,2,11 сторінки);
                        Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.
        3.) Яким чином фізично здійснюеться збільшення потужності?
                 Буде щось переобладнуватися, чи достатньо оплатити по ~1200 грн. за кожен додатковій кіловат і все?
                 За скільки візитів в РЕС можна здійснити цю процеуру?
        4.) Чи можу я (заразом), зробити щось в РЕС для подальшого оформлення зеленого тарифу, якшо, наприклад, СЕС вже встановлено.
                 Наприклад:
                     Взяти модель лічильника для обладнання вузла обліку.
                     Написати заяву на приєднання СЕС.
                     Тощо.
        5.) Що ще порадите врахувати, або зробити для реалізації мого завдання, якшо, наприклад, СЕС вже встановлено.

Дякую.
« Останнє редагування: 02 Жовтень 2018, 20:30:35 від bnavi »

Offline mr.Nobody

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Бери 16.1 кВт  ;D
Економ 10к гривень  8)

Offline bnavi

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Бери 16.1 кВт  ;D
Економ 10к гривень  8)

Точнiше, будь-ласка.
Мабутья я щось пропустив? :)
Бачите, в мене ж в статусi написано "Нуб".

Offline ПрАТ Київобленерго

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
   Станом на сьогодні взаємовідносини сторін у частині електрозабезпечення регулюються діючим в Україні законодавством, зокрема, Законом України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон), Кодексом систем розподілу, затвердженим постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310 (надалі – Кодекс), Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 (далі – ПРРЕЕ), Порядок продажу, обліку та розрахунків за вироблену електричну енергію з альтернативних джерел енергії об’єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств, затвердженого постановою НКРЕКП від 25.02.2016 № 229 (далі – Порядок).

Щодо переукладання договору
   Для переоформлення договору (договорів) користування електричною енергією за адресою Київська область, Миронівский район, с. Салів, Центральна 38, на іншу особу необхідно звернутись в Миронівський районний підрозділ ПрАТ «Київобленерго» з відповідною заявою та надати копії наступних документів:
• паспорта;
• реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, - паспорта з відміткою відповідного контролюючого органу);
• документа, що підтверджує право власності чи користування на об'єкт споживача.

Щодо збільшення дозволеної до використання потужності до 16 кВт
   Для переоснащення/зміни технічних параметрів електроустановки (у Вашому випадку збільшення дозволеної до використання потужності до 16 кВт) необхідно звернутись із типовою заявою про приєднання (додаток № 4 Кодексу) .
   До заяви додаються копії документів у відповідності до п.4.4 Кодексу.
   Заяву про приєднання можна надати в  Миронівський районний підрозділ ПрАТ «Київобленерго» або в сервісний центр, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Стеценка, 1а, з 8:00 до 18:00.

Щодо «підключення «зеленого тарифу»
   Після приведення у відповідність до вимог Порядку дозволеної до використання потужності приватного домогосподарства за адресою: Київська обл., Миронівський р-н, с. Салів, Центральна 38, до потужності СЕС 16 кВт Ви можете звернутись у Миронівський районний підрозділ ПрАТ «Київобленерго» або в центральний офіс ПрАТ «Київобленерго» із заявою щодо укладання договору купівлі-продажу електричної енергії, виробленої генеруючими установками приватного домогосподарства та надати наступні документи:
• копію паспорта;
• копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, - паспорта з відміткою відповідного контролюючого органу);
• схема підключення генеруючої установки приватного домогосподарства (у двох примірниках)
 • копію технічної документації на комплектуючі та електричне устаткування генеруючої установки.
• виписку з банківської установи про відкриття поточного розрахункового рахунку (не карткового) для проведення безготівкових розрахунків.