Автор Тема: СЕС та зелений тариф на будинок що будується  (Прочитано 327 раз)

Offline Оксана 28

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Шановні представники НКРЕКП! Поясніть будь ласка чи маю я право на встановлення СЕС тп підключення її до зеленого тарифу на будинок, що перебуває в процесі будівництва і розміщується на приватизованій мною земельній ділянці? До будинку та господарських споруд підведено 3фази 6кВт і в БТІ виготовлено технічний паспорт де вказується, що я власник! Чи достатньо акта на земельну ділянку і технічного папорта щоб укласти договір на зелений тариф?

Offline Григорій2

• Jr. Member
  • **
    • Перегляд профілю
Шановні представники НКРЕКП! Поясніть будь ласка чи маю я право на встановлення СЕС тп підключення її до зеленого тарифу на будинок, що перебуває в процесі будівництва і розміщується на приватизованій мною земельній ділянці? До будинку та господарських споруд підведено 3фази 6кВт і в БТІ виготовлено технічний паспорт де вказується, що я власник! Чи достатньо акта на земельну ділянку і технічного папорта щоб укласти договір на зелений тариф?
Я не НКРЕКП, але:
Маєте право
Для цього:

Замовник звертається до РЕМ за місцем розташування об’єкта, щодо наміру приєднатися до системи розподілу із заявою за типовою формою
Шукайте її форму на web - сайті Обленерго» де описаний порядок подання заяви на приєднання.

До заяви про приєднання електроустановок певної потужності додаються:

- копія документа, який підтверджує право власності чи користування цим об’єктом, або копія витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, або, за відсутності об’єкта, копія документа, який підтверджує право власності чи користування земельною ділянкою або копію витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
В разі відсутності кадастрового номера у свідоцтві про право власності на земельну ділянку - викопіювання з топографо-геодезичного плану або плану забудови території із зазначенням місця розташування земельної ділянки;
- ситуаційний план та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування об’єкта (об’єктів) Замовника, земельної ділянки Замовника або прогнозної точки приєднання (для об’єктів, які приєднуються до електричних мереж уперше);
- копія паспорта або належним чином оформлена довіреність чи інший документ на право укладати та підписувати договір про приєднання
- ТЕО (за наявності).
Замовник - юридична особа або фізична особа-підприємець додатково надає копію витягу з Реєстру платників єдиного податку або копію свідоцтва платника податку на додану вартість.
Замовник - фізична особа додатково надає реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган і мають відмітку в паспорті - серія та номер паспорта).
При цьому, викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 може не вимагатися у випадках:
- будівництва відгалуження до вводу в об’єкт будівництва довжиною до 25 м або з однією підставною опорою;
- розташування об’єкту Замовника всередині комплексної будівлі, при цьому приєднання такого об’єкту буде здійснюватись від внутрішніх електричних мереж цієї будівлі (наприклад, окреме приміщення в адміністративній будівлі);
- збільшення величини дозволеної потужності за умови, що це не призведе до зміни схеми живлення електроустановок Замовника.
В усіх інших випадках таке викопіювання із зазначенням місця розташування об’єкта (об’єктів) Замовника, земельної ділянки Замовника або прогнозованої точки приєднання є обов’язковим.
Заява про приєднання разом із копіями доданих до неї документів подається Замовником особисто або надсилається поштовим рекомендованим відправленням, або може бути подана в електронному вигляді через офіційний web-сайт Обленерго в мережі Інтернет із застосуванням електронного цифрового підпису в установленому законодавством порядку

Плата за приєднання становитиме, наприклад для 30 кВт:
30 кВт - 6 кВт (існуюча) = 24 кВт*1,080 грн-місто/*1272 грн-село

Offline Влад Нечай

• Jr. Member
  • **
    • Перегляд профілю
Технічний паспорт на зазначений Вами обєкт місобудування не є документом на право власності на домоволодіння. Це технічний документ для здійснення процедур здачі в експлуатацію. Після здачі обєкта містобудування   в експлуатацію оформляється право власності на цей обєкт, як домоволодіння та укладається договір про користування електричною енергією на домоволодіння, на відміну від договору на будмайданчик.
Але подальшого коментувати не буду. Може долучаться фахівці.

Offline Григорій2

• Jr. Member
  • **
    • Перегляд профілю
... щоб укласти договір на зелений тариф?
документи на зелений тариф оформлюєте після отримання Договору і ТУ на приєднання
« Останнє редагування: 10 Вересень 2018, 14:59:35 від Григорій2 »

Offline Оксана 28

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Спасіба за відповіді! В мене всі документи є крім права власності на будинок, а обленерго щось не хочуть підключати(((

Offline Григорій2

• Jr. Member
  • **
    • Перегляд профілю
1.Спасіба за відповіді!
2. В мене всі документи є крім права власності на будинок
3. а обленерго щось не хочуть підключати(((
1. Спасіба Дякую
2. А ви ж писали:
...будинок, що перебуває в процесі будівництва і розміщується на приватизованій мною земельній ділянці....
то дайте право власності на земельну ділянку!
3. Ви розрізняєте "приєднання" і "підключення"?
Це різні терміни. Підключають після приєднання