Автор Тема: Проблеми з приєднанням  (Прочитано 13651 раз)

exkaliburniys

 • Гість
Re: Проблеми з приєднанням
« Reply #30 : 26 Травень 2014, 21:10:26 »
"А якщо б я не писала листи і повідомлення на форумах, так би все і залишилось?"
Це добре що у Вас все вийшло.

Так би і залишилось. Дуже цікаво взагалі спостерігати за реакцією людей коли вони приходять в РЕС отримати світло, а їм відразу рекомендують написати листа в НКРЕ))
При нормальній роботі НКРЕ люди взагалі не повинні знати що це за організація, не те щоб завалювати її листами..

Trend

 • Гість
Re: Проблеми з приєднанням
« Reply #31 : 27 Травень 2014, 16:25:14 »
Прошу роз'яснити мені як споживачу,чому я не можу вибирати організацію,яка виконає мені монтаж нового підключення до житлового будинку.
Ви не можете вибрати організацію яка виконає монтаж оскільки
Цитувати
Згідно Постанови №32 від 17.07.2013р  Про затвердження Правил приєднання електроустановок до електричних мереж монтаж нового підключення виконує тільки Електропостачальна організація,яка користується своїм монопольним становищем
Ваших прав енергопостачальна організація не порушує, оскільки згідно постанови, Вам цих прав ніхто не надавав.

Простими  словами - обленерго до межі розподілу саме будує свої лінії. Від межі розподілу в будинку - вже Ви власник і там самі визначаєте хто буде прокладати проводку.

Цитувати
«Київобленерго» відмовляється підключати мене,мотивуючи тим,що власник ТП (фізична особа) не являється об’єктом господарювання.
Згідно постанови яку Ви цитували, передбачено приєднання тільки від суб"єктів господарювання. Населення користується електроенергією тільки для власних потреб а не для транзиту сусіду.

Цитувати
Інших варіантів підключення немає.
Варіанти завжди є. Приносьте перелік документів, передбачений постановою, і обленерго Вам надасть технічні умови, на яких Вас можуть підключити
« Останнє редагування: 27 Травень 2014, 16:28:04 від Trend »

Влад Нечай

 • Гість
Re: Проблеми з приєднанням
« Reply #32 : 27 Травень 2014, 16:54:40 »
Для nixon268@yandex.ua.
Якщо Ваш сусід фізична особа має в межах дозволеної йому за ТУ потужності -резерв потужності то хай передасть ТП в оренду субєкту господарювання, з правом укладати необхідні угоди. Такий користувач укладе договір про спільне використання з Обленерго й зможе надати Вам необхідний за Правилами дозвіл на приєднання (нестандартне приєднання). При цьому Обленерго добудує необхідну ділянку ПЛ-0,4 до Вашої земельної ділянки й змонтує вузол приєднання.

Trend

 • Гість
Re: Проблеми з приєднанням
« Reply #33 : 27 Травень 2014, 22:26:34 »
Не пройде. Юр особі можна давати майно в оренду тільки з правом укладання договору на постачання електроенергії. А транзит може забезпечувати тільки власник електроустановки, а не орендар. Тому вже краще передати/продати майно юр особі яка зможе підключити споживача.

Влад Нечай

 • Гість
Re: Проблеми з приєднанням
« Reply #34 : 28 Травень 2014, 08:43:52 »
Дійсно є чортики. Треба перед цим в  проектній документації внести зміни, якими розділити ТП та домоволодіння(погодити ці зміни з Обленерго). На домоволодінні має зявитись окремий облік(врп), відповідний нормативним документам . В РУ 0,4кВ ТП має бути свій облік(загальний). Після передачі в оренду й надання права орендарю укласти договір про постачання , про спільне використання, право обліку ТП , як основного засобу в частині нарахування амортизації й її використання (це називається передати на баланс) , право підключати інших замовників за згодою власника, в межах дозволеної потужності, між власником домоволодіння та орендарем ТП оформляється Акт балансового розмежування. Потім декларується в сторону Обленерго зміна користувача части обєкта( з представленням проектної документації) , вносяться зміни в договір про користування з власником домоволодіння, укладається з орендарем строковий договір(в термінах дії договору оренди) про постачання(з додатками про розділення часток втрат в ТП на зобовязання Обюленерго та орендаря), договір про спільне використання . Де ще чортики?

Trend

 • Гість
Re: Проблеми з приєднанням
« Reply #35 : 28 Травень 2014, 09:31:16 »
В терміні діїї договору оренди. Наприклад, уклали договір на 5 років, підключили нового побутового споживача так як Ви кажете. 5 років минуло...  і виходить що побутовий споживач постачає ел енергію іншому побутовому споживачу?
Передати на баланс юр особі можна, але не по договору оренди, а назавжди.

Влад Нечай

 • Гість
Re: Проблеми з приєднанням
« Reply #36 : 28 Травень 2014, 10:37:59 »
Зауваження слушне.Вихід:1. Передача ТП у власність  юр.особі (взагалі то субєкту господарювання, в тому числі фіз особі підприємцю), проте тут буде питання земіл під ТП, яке є дуже проблемним. 2.Продовжити термін оренти ТП. 3.На рубежі закінчення терміну оренди узгодити передачу ТП у власність Обленерго. 4. Можливо через 5 років, в рамках реалізації стимулюючої системи тарифоутворення НКРЕ дозволить Обленерго брати в оренду(в господарське відання безстроково) мережі споживачів-власників технологічних мереж, які із за проблем з землею не можуть(не хочуть) віддати мережі Обленерго у власність.5.Можливо через 5 років ТП й ПЛ відімруть ,як засоби передачі енергії. Їх замінить лазерна передача енергії в вакуумних каналах, з зовсім іншими засобами перетворення (жарт)  .

Electrik

 • Гість
Re: Проблеми з приєднанням
« Reply #37 : 20 Червень 2014, 00:39:46 »
Можливо через 5 років ТП й ПЛ відімруть ,як засоби передачі енергії. Їх замінить лазерна передача енергії в вакуумних каналах, з зовсім іншими засобами перетворення (жарт)  .

Чого так все ускладнювати? Краще як нам пропонував великий Тесла. Без провідно, в просторі. Ніяких тобі ТП, ПЛ. Взагалі жодних проблем. Завижемммм

Наталя_

 • Гість
Re: Проблеми з приєднанням
« Reply #38 : 24 Червень 2014, 14:47:42 »
І знову проблеми: згідно з приказом крайній термін підключення моєї ділянки збіг 20 червня 2014 року. Сьогодні 24 червня, а нас так і приєднали. Підрядник на дзвінки не відповідає.
Питання: коли нас підключать? І чому підрядник не виконує своїх обов'язків?

cindywf60

 • Гість
Pictures from venereal networks
« Reply #39 : 12 Серпень 2016, 02:54:33 »
 My revitalized folio
http://latex.xblog.in/?register.tamia
 erotic games pc erotic romance novels erotic music videos erotic rpg erotic korean movie

cindywf60

 • Гість
Adult position
« Reply #40 : 12 Серпень 2016, 02:55:02 »
  Started untrodden cobweb throw
http://latex.xblog.in/?register.ellen
 erotic cars erotic mask erotic body victorian erotic books erotic novel online

joanhw4

 • Гість
Free full-grown galleries
« Reply #41 : 13 Серпень 2016, 00:46:13 »
 New sissy girls blog website
   boy images free download harley detachable sissy bar im a transvestite 
http://sissies.purplesphere.in/?view.kendall
  italian dress for man non surgical rhinoplasty cost free porn clД±p old man fucking teen pussy motorcycles harley davidson pink and purple clothes leather collar bondage wear girdles