Автор Тема: Передача ТП на баланс ПАТ "Киевоблэнерго"  (Прочитано 347 раз)

Offline sergeodez29

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю
На форумі вже піднімалась данна тема (автор Наталія). Також була відповідь ПАТ Київобленерго, у відповіді був текст: При передачі у власність електромереж від яких заживлені споживачі, обов’язково укладається договір про наміри щодо розподілу потужності за встановленою формою між ПАТ «Київобленерго», та групою замовників у якому зазначаються дозволені потужності.
Я письмово звертався в ПАТ Київобленерго з заявою про укладання договору про наміри щодо розподілу потужності трансформаторної підстанції. На звернення отримав відповідь: Приєднання електроустановок замовників буде проводитись після передачі підстанції у власність ПАТ Київобленерго, по процедурі "Стандартне приєднання" і без укладання договору про розподіл потужності.
Виникає питання,  що після передачі ТП у власність ПАТ Київобленерго кожен хто заплатив власні кошти на спорудження данної ТП повинен буде сплатити ще кошти за приєднану потужність?  Я правильно зрозумів? Напишіть хто зтикався зі схожим питанням.

Offline ПрАТ Київобленерго

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 43
    • Перегляд профілю
Шановний авторе sergeodez29!
Станом на сьогодні питання приєднання електроустановок замовників до електричних мереж регламентуються Кодексом систем розподілу, затвердженим постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №310, який набув чинності 19 квітня 2018 року (далі – Кодекс).
Згідно положень пункту 4.1.2  розділу 4 Кодексу визначаються особливості:
1) стандартного приєднання електроустановок Замовника;
2) нестандартного приєднання електроустановок Замовника;
3) приєднання електроустановок, призначених для виробництва електричної енергії або комбінованого виробництва електричної та теплової енергії (у тому числі генеруючими установками приватних домогосподарств);
4) приєднання електроустановок Замовників до електричних мереж власників, які не є ОСР;
5) приєднання тимчасових (сезонних) об'єктів та будівельних струмоприймачів;
6) приєднання активних елементів телекомунікаційних мереж, розташованих на елементах інфраструктури об'єктів електроенергетики;
7) електрифікації території, що підлягає комплексній забудові;
8) приєднання споживача до електроустановок виробника прямою лінією та отримання дозволу на таке приєднання;
9) приєднання генерації з ВДЕ до розподільних пристроїв існуючої генерації;
10) надання послуги з перенесення об'єктів електроенергетики за ініціативою Замовників, які мають намір спорудити або реконструювати будівлі, дороги, мости або інші об'єкти архітектури.
При цьому, згідно  п. 4.1.8 Кодексу забороняється приєднувати електроустановки Замовника до електричних мереж побутових споживачів.
Таким чином, положеннями діючого Кодексу не передбачено будь-яких особливостей приєднання до електричних  мереж електроустановок  фізичних осіб, які  спільно з замовником приєднання здійснювали фінансування будівництва  об’єктів електричних мереж, у тому числі й шляхом укладення договору про наміри щодо розподілу потужності.
Після  передачі фізичною особою-споживачем  у власність  оператора системи розподілу  об’єктів електричних мереж,  від яких заживлені електроустановки фізичних осіб, які  спільно здійснювали фінансування будівництва об’єктів електричних мереж, приєднання електроустановок таких фізичних осіб відбувається у порядку стандартного або нестандартного приєднання, передбаченого Кодексом, з оплатою плати за приєднання.

З повагою – ПрАТ "Київобленерго".