Автор Тема: Форма для отримання ТЕО  (Прочитано 740 раз)

Offline Mary

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 8
    • Перегляд профілю
Форма для отримання ТЕО
« : 12 Липень 2018, 15:23:55 »
Підкажіть, будь ласка, чи передбачено діючим на сьогоднішній день законодавством варіант форми звернення  до оператора систем розподілу для отримання безоплатно вихідних даних для розробки техніко-економічного обґрунтування схеми приєднання електроустановок зовнішнього електрозабезпечення з метою оцінки бізнесових та виробничих ризиків, та якщо передбачено, які документи треба додавати при цьому? Заздалегідь дякую за відповідь.

Offline ПрАТ Київобленерго

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 58
    • Перегляд профілю
Re: Форма для отримання ТЕО
« Reply #1 : 18 Липень 2018, 14:26:35 »
Станом на сьогодні відносини, які виникають під час приєднання новозбудованих, реконструйованих чи технічно переоснащених електроустановок замовників до електричних мереж  систем розподілу, регулюються розділом ІV Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310 (далі – Кодекс).
Кодексом не передбачено форми звернення (заяви) до оператора систем розподілу для отримання безоплатно вихідних даних для розробки техніко-економічного обґрунтування схеми приєднання електроустановок зовнішнього електрозабезпечення, а також затвердженого переліку  документів, які необхідно надати разом із зверненням (заявою).
Враховуючи вищевикладене, у разі прийняття рішення щодо розробки техніко-економічного обґрунтування схеми приєднання електроустановок зовнішнього електрозабезпечення, замовнику необхідно звернутися до оператора системи розподілу з заявою (листом) у довільній формі з зазначенням необхідних вихідних даних та їх обсягу.
Перелік вихідних даних та їх обсяг пропонуємо узгодити з організацією, яка буде здійснювати розробку техніко-економічного обґрунтування.
Разом із заявою пропонуємо надати інформацію щодо запланованого місця розташування об’єкту з прив’язкою до даних Публічної кадастрової карти України.

З повагою – ПрАТ «Київобленерго»