Автор Тема: Заміна лічильника  (Прочитано 778 раз)

Offline ulianka111

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю
Заміна лічильника
« : 18 Липень 2018, 10:58:41 »
Добрий день. Підскажіть, будь-ласка, чи правомірно діє Львівгаз? Ми купили приватний газофікований будинок. До газової мережі були підведенні будинок і літня кухня. З газових приладів були дві плити газові, колонка і котел одноконтурний. Є тех.документація на відповідні прилади і розведення газу. Лічильник встановлений у ванній кімнаті. Рік випуску лічильника 1994. Котел і колонка були пошкоджені і не працювали.
Так як встановлення нового котла обійдеться дуже дорого, ми вирішили відмовитись від газового опалення. Відповідно потрібно внести зміни в тех.документацію по газопостачанню. З приладів у нас залишиться лише колонка і варочна поверхня.
В центрі обслуговування написали заяву на обстеження. Після приходу працівники нам сказали, що потрібно внести наступні зміни:
- в звязку із застарілим - замінити лічильник на новий;
- в звязку з порушенням вимог до встановлення лічильника - перенести лічильник на вулицю;
- зробити нову тех. документацію (перенесення і заміна лічильника. відключення котла і літньої кухні від мережі, відповідно і перенесення труб).
Все це обійдеться приблизно до 10000грн.
Ми розуміємо, що потрібно зробити зміни, але в мене виникає питання чому ми повинні платити за помилки працівників Львівгазу. Вони спочатку самі встановили неправильно лічильник, а тепер ми повинні за його перенесення платити. Чи можемо ми отримати лічильник безкоштовно у звязку із застарілим старим.