Автор Тема: Фізичні особи як субабоненти  (Прочитано 1874 раз)

Offline Лиахим

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю
Фізичні особи як субабоненти
« : 09 Липень 2018, 13:57:15 »
Прошу допомогти зрушити з місця таке питання.
Державне підприємство передало в попередні роки декілька будівель у комунальну власність. При цьому електричні мережі (як у квартирах так і на прибудинковій території) залишились на балансі підприємства. Електроенергія до цих будинків іде з підприємства. Ніяких договорів з мешканцями квартир чи будинків немає. Мешканці просто перераховують певні суми як компенсацію витрат підприємства.
Таким чином, Підприємство отримує електроенергію за промисловим тарифом, а громадяни компенсують Підприємству свої витрати, виходячи з побутового тарифу.
З чого почати, щоб привести такі взаємовідносини та знизити втрати підприємства, що виникають через різницю тарифів?
Дякую за допомогу!

Offline Влад Нечай

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
Re: Фізичні особи як субабоненти
« Reply #1 : 13 Липень 2018, 06:20:45 »
1. Встановити по первинних документах статус будівель (житлові будинки чи гуртожитки) та приміщень (квартири, кімнати).
2. Сформувати з мешканцями договірні відносини, що відповідають відносинам житлово-експлуатаційних організацій.
3. Розробити та погодити з оператором розподілу проект облаштування за адресою будинків додаткових площадок вимірювання для побутових потреб(безпосередньо побутові потреби та технічні цілі будинків). Додатково розглянути можливість розробки проекту реконструкції внутрішньо будинкових електричних мереж до рівня поквартирного обліку (погодити з оператором розподілу, як постачальником послуги комерційного обліку). Це для укладання в майбутньому мешканцями індивідуальних договорів з постачальником універсальної послуги.
4.Виконати проекти та внести зміни в договір про постачання  в частині застосування для нових площадок вимірювання тарифів, встановлених Постановою НКРЕКП № 220/ 2015р.( населенню, яке розраховується з енергопостачальною організацією за загальним розрахунковим засобом обліку та об’єднане шляхом створення юридичної особи, житлово-експлуатаційним організаціям, крім гуртожитків; гуртожиткам (які підпадають під визначення „населення, яке розраховується з енергопостачальною організацією за загальним розрахунковим засобом обліку”).
5.Після реалізації проектів поквартирного обліку мешканці зможуть укласти особисті договори. На договорах  ЖЕО залишиться лише небаланс електричної енергії між загальними лічильниками та індивідуальними.