Автор Тема: Проблеми з видачею технічних умов під зелений тариф  (Прочитано 567 раз)

Offline Romanboc

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Доброго дня.
Скажіть будь-ласка шановне ПрАТ «Львівобленерго» чому вами порушуються умови договору по стандартному приєднанні до електричних мереж №216-0423 від 03.03.2018
Я на початку цього року вирішив встановити на своїй території сонячну електростанцію, для цього мені було потрібно збільшення потужності до 30 кВт, поспілкувавшись з представником Пустомитівського РЕМ, який сказав, що я можу монтувати станцію і паралельно подавати пакет документів в РЕМ. 3 березня між мною і Пустомитівським РЕМ було укладено договір і оплачено плату за приєднання у розмірі 40800 грн. Підрядна організація склала проект реконструкції мережі із заміною підстанції, який був погоджений і затверджений. Але на даний момент жодні роботи не були проведені.

Offline Максим Ант

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Знайома ситуація. Це Пустомитівський РЕМ....
Я без заміни трансформатора очікував три місяці.
Потім ще пів року бодався щоб замінили частину лінії на СІП. Тому що стара лінія була 16квадратів і СЕС виключалася з помилкою по напрузі.

Раджу писати письмову заяву в обленерго про порушення умов договору і заносити їм.
Потім за 15 днів ще одну, але вже з копією в держенергонагляд.

Без заяв потім нічого не зможете доказати.
Вони завжди "білі і пухнасті" - "скарг не поступало - значить в вас все нормально".

Offline ПрАТ Львівобленерго

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
На Ваше питання ПрАТ «Львівобленерго» повідомляє наступне:

Відповідно до п.2.1.3. «Правил приєднання електроустановок до електричних мереж», затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) №32 від 17.01.2013р. та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 08.02.2013р. за №236/22768, які діяли на момент видачі технічних умов, та п.4.2.4. Кодексу системи розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. №310, діючого на сьогодні, тривалість надання послуги зі стандартного приєднання продовжується на строк, необхідний для погодження проектної документації
Про збільшення строку надання послуги зі стандартного приєднання замовника було повідомлено листами №216-0648 від 28.03.2018р., №216-0858 від 25.04.2018р., №216-1045 від 25.05.2018р., №216-1310 від 25.06.2018р.