Автор Тема: Підключення по стандартному приєднанню не відповідає термінам договору.  (Прочитано 414 раз)

Offline ВВ

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 9
    • Перегляд профілю
Доброго дня.
Підкажіть, будь ласка, чому порушуються умови договору про приєднання до електричних мереж (стандартне приєднання) №220-1283 від 27.09.2017 р?
За приєднання оплачено ще в жовтні 2017 р., а досі нічого не побудовано.

Offline ПрАТ Львівобленерго

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 17
    • Перегляд профілю
На Ваше питання ПрАТ «Львівобленерго» повідомляє наступне:

На час видачі технічних умов №220-1283 від 27.09.2017р. приєднання новозбудованих, реконструйованих чи технічно переоснащених електроустановок замовників (крім когенераційних установок) до електричних мереж, регулювались Правилами приєднання електроустановок до електричних мереж, затвердженими Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики №32 від 17.01.2013р. та зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 08.02.2013р. за №236/22768 (далі - Правила).
Відповідно до п.2.1.3. «Правил», тривалість надання послуги зі стандартного приєднання продовжується на строк, необхідний для виготовлення землевпорядної документації та погодження проектної документації із землеустрою для встановлення ТП-10/0,4кВ відповідно до закону.
Про збільшення строку надання послуги зі стандартного приєднання замовника було повідомлено листами №220-0096 від 09.01.2018р., №220-0307 від 08.02.2018р., №220-0479 від 06.03.2018р., №220-0700 від 06.04.2018р., №220-0863 від 08.05.2018р., №220-1052 від 08.06.2018р.