Автор Тема: Підключення до приватної підстанції садового товариства  (Прочитано 1046 раз)

Offline dddd08111970

 • Newbie
 • *
 • Повідомлень: 10
  • Перегляд профілю
Доброго дня!
Мій будинок знаходиться біля садового товариства, земельна ділянка та будинок не входять до садвого товариства. Я хотів підключитись до мережи приватної садового товариства, був згодний внести за це гроші на розвиток товариства, але Садове твариство згодне тільки на умові що я буду споживати елетроенергію за тарифом в 3 рази більше чим споживає садове товариство. Чи можна вирішити це питання якимось чином?

Offline ПрАТ Київобленерго

 • Jr. Member
 • **
 • Повідомлень: 58
  • Перегляд профілю
Шановний dddd08111970!
Станом на сьогодні питання приєднання електроустановок замовників  до електричних мереж, регламентуються Кодексом системи розподілу, затвердженим постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310, який набув чинності 19 квітня 2018 року (далі – Кодекс).
Згідно положень пунктів 4.4.1 та 4.4.2 Кодексу для приєднання до електричних мереж оператора системи розподілу (надалі - ОСР), Замовник звертається до ОСР (у Вашому випадку - ПрАТ «Київобленерго») із заявою про приєднання  за типовою формою.
До заяви про приєднання до електричних мереж додаються:
1) копія документа, який підтверджує право власності чи користування цим об'єктом, або копія витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, або, за відсутності об'єкта, копія документа, який підтверджує право власності чи користування земельною ділянкою або копію витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно. У разі відсутності кадастрового номера у свідоцтві про право власності на земельну ділянку - викопіювання з топографо-геодезичного плану або плану забудови території із зазначенням місця розташування земельної ділянки;
2) ситуаційний план та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування об'єкта (об'єктів) Замовника, земельної ділянки Замовника або прогнозної точки приєднання (для об'єктів, які приєднуються до електричних мереж уперше);
3) копія паспорта або належним чином оформлена довіреність чи інший документ на право укладати та підписувати договір про приєднання;
4) техніко-економічне обґрунтування (за наявності).
Замовник-фізична особа додатково надає реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган і мають відмітку в паспорті - серія та номер паспорта).
Прийом документів здійснюється у сервісному центрі ПрАТ «Київобленерго» за адресою: м. Київ, вул. Стеценка, буд. 1-А або в «Єдиному вікні» з питань приєднань районного підрозділу ПрАТ «Київобленерго» за місцем знаходження належних Вам електроустановок.
Остаточне рішення щодо порядку та умов приєднання належних Вам електроустановок  до електричних мереж Товариства  буде прийнято на підставі поданих Вами документів.
Також вважаємо за необхідне  зазначити, що умови та порядок приєднання  до  електричних мереж суб’єктів господарювання (у тому числі оператора малої системи розподілу (ОМСР) (садових товариств)) передбачено пунктом 4.1.11 Кодексу, а саме:
«Суб'єкт господарювання (у тому числі ОМСР) має право за зверненням Замовника погодити приєднання електроустановок Замовника до власних електричних мереж у таких випадках:
1)   у рахунок зменшення договірної потужності за договором про надання послуг з розподілу електричної енергії на напрузі приєднання власних струмоприймачів суб'єкта господарювання;
2)   у межах договірної потужності цього суб'єкта за договором про надання послуг з розподілу електричної енергії у відповідний період доби;
3)   без зменшення договірної потужності цього суб'єкта за договором про надання послуг з розподілу електричної енергії у разі підключення електроустановок, призначених для виробництва електричної енергії генеруючою одиницею типу А, у межах договірної потужності цього суб'єкта.

З повагою
ПрАТ «Київобленерго»

Offline dddd08111970

 • Newbie
 • *
 • Повідомлень: 10
  • Перегляд профілю
Дякую за відповідь. Я читав новий закон на цю тему і наскільки я зрозумів то оператор зобовязаний мене підключити а  ВЛАСНИК ПРИВАТНОЇ МЕРЕЖІ до якої мене підключає оператор зобовязаний дати дозвіл на це підключення  а не просто "має право". Чи я щось неправильно зрозумів?

Offline ПрАТ Київобленерго

 • Jr. Member
 • **
 • Повідомлень: 58
  • Перегляд профілю
Як вже зазначалось у попередній відповіді, умови та порядок приєднання  до  електричних мереж суб’єктів господарювання (у тому числі оператора малої системи розподілу (ОМСР) (садових товариств)) передбачено пунктом 4.1.11 Кодексу системи розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310, який набув чинності 19 квітня 2018 року (далі – Кодекс).
Згідно положень пункту 4.1.11 Кодексу суб'єкт господарювання (у тому числі ОМСР) має право за зверненням замовника погодити приєднання електроустановок замовника до власних електричних мереж  у визначених випадках.
Таким чином, Кодексом  не передбачено обов’язку суб'єкта господарювання (у тому числі ОМСР) щодо погодження приєднання електроустановок замовника до належних йому електричних мереж.