Автор Тема: Президент України призначив нових членів НКРЕКП  (Прочитано 553 раз)

Offline НКРЕКП

  • Global Moderator
  • Newbie
  • *****
  • Повідомлень: 48
    • Перегляд профілю
Президент України призначив нових членів НКРЕКП

За результатами відкритого конкурсного відбору Президент України Петро Порошенко указами від 29 травня 2018 року № 150-154/2018 призначив АНТОНОВУ Олену Олександрівну, КОВАЛЕНКА Дмитра Віталійовича, КРИВЕНКО Оксану Олександрівну, МАГЛЬОВАННОГО Євгена Вікторовича та ФОРМАГЕЯ Олександра Леонідовича членами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
 
Олена Антонова має близько 20 років досвіду роботи у сфері електроенергетики, у проектах технічної допомоги, у сфері регулювання природних монополій та суміжних ринків. Останнім часом працювала над питаннями адаптації українського законодавства у сфері електроенергетики до директив Європейського Союзу. Тривалий час працювала у групі компаній AES Україна, а згодом - у ТОВ «ДТЕК».

Дмитро Коваленко має 20 років досвіду роботи в енергетичній галузі, у т.ч. 17 років у НКРЕ. До призначення членом Регулятора працював начальником департаменту структурного підрозділу державного підприємства «НЕК «Укренерго».
 
Оксана Кривенко працює в енергетичній галузі понад 17 років; пройшла шлях від спеціаліста до заступника директора департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
 
Євген Магльованний понад 18 років працює в державних органах контролю та регулювання комунальної сфери. Посада на попередньому місці роботи – директор департаменту технічного регулювання енергоефективності в Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України.
 
Олександр Формагей має понад 10 років досвіду роботи з питань правового забезпечення діяльності енергетичних підприємств (виробників електричної енергії та виконавця послуг з постачання тепла і гарячої води) на керівних посадах у ПАТ «Центренерго» і ПрАТ «Укргідроенерго».

 http://www.nerc.gov.ua/?news=7597