Автор Тема: Право власності на підстанцію  (Прочитано 82 раз)

Offline vas

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю
Право власності на підстанцію
« : 10 Квітень 2018, 17:17:38 »
Доброго дня.
На моїй території є трансформаторна підстанція № 147. Хочу дізнатись кому вона належить.
Адреса:
Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Петрушки, вул. Польова.
Дякую.

Offline ПрАТ Київобленерго

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 17
    • Перегляд профілю
Re: Право власності на підстанцію
« Reply #1 : 11 Квітень 2018, 09:24:16 »
Добрий день!
За адресою Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Петрушки, вул. Польова знаходиться трансформаторна підстанція №147, власником якої є Петрушківська сільська рада.
Дякуємо за звернення.

Offline vas

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю
Re: Право власності на підстанцію
« Reply #2 : 11 Квітень 2018, 12:52:27 »
Дуже дякую за відповідь.
Можете проконсультувати ще по деяких питаннях?
- Чи можливо сьогодні фізичній особі встановити ТП для електропостачання приватного будинку без передачі цієї ТП у власність ПАТ "Київобленерго"?
- Якою буде приблизна вартість такої ТП з урахуванням проектних робіт, встановлення та матеріалів (наприклад для 25 кВт). Цікавить порядок вартості.
- Скільки часу приблизно може зайняти від подачі заяви до вводу експлуатацію ТП?
- Де можна знайти порядок підключення/подачі документів для такого випадку?

Дякую!

Offline ПрАТ Київобленерго

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 17
    • Перегляд профілю
Re: Право власності на підстанцію
« Reply #3 : 17 Квітень 2018, 10:31:29 »
Шановний заявник, на Ваше звернення повідомляємо наступне:
Щодо питання 1.
Так , сьогодні Фізична особа може  встановити належній їй земельній ділянці ТП-10/0,4 кВ для електропостачання приватного будинку без передачі цієї ТП у власність електропередавальній організації, за умови, що  заявою про приєднання електроустановок  певної потужності передбачено ступінь напруги у точці приєднання  10 кВ.
Щодо питання 2,3, 4.
Відносини, які виникають під час приєднання новозбудованих, реконструйованих чи технічно переоснащених електроустановок замовників (крім когенераційних установок) до електричних мереж регулюються Правилами приєднання електроустановок  до електричних мереж, затвердженими постановою НКРЕ №32 від 17.01.2013р. ( із змінами) (надалі – Правила).
Відповідно до положень п.1.3. Правил,  електропередавальна організація не має права відмовити в приєднанні до її електричних мереж електроустановки замовника за умови дотримання ним вимог цих Правил.
Послуга з приєднання надається на підставі договору про приєднання, що укладається за типовою формою (додаток 1до Правил).
Для отримання проекту договору про приєднання замовник звертається до електропередавальної організації за місцем розташування його електроустановок із заявою про приєднання електроустановки певної потужності (додаток 2 до Правил).
З урахуванням зазначеного, з метою приєднання належних Вам електроустановок  до електричних мереж , Вам необхідно звернутись до «єдиного вікна» з питань приєднань відповідного  районного підрозділу Товариства (години роботи: понеділок - четвер з 08:00 до 17:00 год., п’ятниця з 08:00 до 15:45 год., обідня перерва з 12:00 до 12:45 год.) або до сервісного центру ПрАТ «Київобленерго» за адресою: м. Київ, вул. Стеценка, 1А;
До заяви про приєднання електроустановки певної потужності додаються:
  -   ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання;
  -   копія будівельного паспорта або містобудівних умов та обмежень з графічною частиною із зазначенням місця розташування, потужності та категорії надійності електропостачання за кожним об'єктом замовника (для об'єктів, які приєднуються до електричних мереж уперше);
  -   копія документа, який підтверджує право власності чи користування цим об'єктом;
  -   копія належним чином оформленої довіреності чи іншого документа на право представляти інтереси юридичної особи та укладати договори (за потреби).
            Додатково  для підготовки проекту договору про приєднання до електричних мереж додаються:
  -   копія сторінок паспорту;
  -   копія індивідуального податкового номеру.
Копії документів надаються з пред’явленням оригіналу, або нотаріально завірені копії.
Вартість послуги з приєднання до електричних мереж, порядок  та строки її надання залежать від визначеного типу приєднання (стандартне або приєднання, яке не є стандартним).
 Для визначення типу приєднання (стандартне приєднання або приєднання, яке не є стандартним) за точку забезпечення потужності приймається найближча точка в існуючих (діючих) електричних мережах (повітряна лінія або трансформаторна підстанція або розподільчий пункт) електропередавальної організації ступеня напруги, що відповідає ступеню напруги в точці приєднання.
Порядок надання послуги із стандартного приєднання визначено розділом ІІ Правил,а приєднання, яке не є стандартним – розділом ІІІ Правил.

Для більш детального пояснення звертайтесь безпосередньо до контактного центру або направляйте письмове звернення до ПрАТ «Київобленерго».
Дякуємо за звернення.