Автор Тема: Чий лічильник  (Прочитано 268 раз)

Offline Степан

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Чий лічильник
« : 01 Квітень 2018, 14:05:31 »
Доброго дня. Прокоментуйте будьласка таку ситуацію. В 2017 році я, подав заяву про збільшення потужності під ЗТ, все йшло запланом і коли в лютому поточного року прийшли монтери РЕСу міняти мій старий трьох фазний лічильник (5 кВт), на новий багатотарифний NIK2303 то сказали, що старий заберають тому що це їхній лічильник, Через тиждень прийшли міняти вже NIK2303 на АСЕ 6000 (який я особисто купив та провірив), після заміни NIK2303 забрали но повернули самий перший, сказали що він всеж таки мій (ну звичайно він ніякої ціності не представляє), но і запевнили мене що АСЕ 6000 теж їхній.
На багатьох форумах та групах усі запевняють, що лічильник остається у власника домогосподарства но в моєму випадку сталось все навиворіт.
І, ще такий момент в 2017 при збільшення потужності на 27  кВт (томущо 3-ри  кВт були раніше) я оплатив 700×27 кВт×1,2=22680, чи мігби хтось обяснити, що входить в цю суму особливо лічильник. Ато в РЕСі нічого не виходить.

Offline mr.Nobody

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Re: Чий лічильник
« Reply #1 : 01 Квітень 2018, 20:02:44 »
В Акті розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності все прописано... знайдіть свій договір на ел.постачання і пошукайте в ньому акт розмежування

Offline Степан

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 01 Квітень 2018, 21:41:18 »
Я простий Український споживач, їхніх професійних термінів не розумію. Но по старому договорі попередній лічильник відали, а в новому по своїї прихоті щось собі написали (хоча тільки переставили лічильник та автомат) і сказали що стосовно даного договору лічильник їхній, мені ще пощастило що будівля залишилась моя)). Зрозумійте мене правильно якщо це по закону я не маю нічого проти, но коли кроме держави тебе ще каждий ресівець буде дурити це вже занато. Вони пояснити толком не можуть наприклад стосовно статі такої пункту такого і так дальше. І знову наголошую що на багатьох форумах та групах при заміні NIK2303 на АСЕ 6000, попередній відавали споживачу мотивуючи тим що він вховив при збільшені потужності в ціну.

Offline Влад Нечай

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 02 Квітень 2018, 08:06:10 »
Власність зобов'язує обслуговувати своє майно.
Кабмінівські Правила користування для населення, щоб зобов'язати енергокомпанію до кінця світу обслуговувати лічильники, розміщені в точці підключення електроустановки побутових споживачів, мусили поєднати обов'язок енергокомпанії з її ж власністю на лічильники. Такий підхід був дуже давно. В 2016 році з ПКЕЕН прибрали згадування про компенсацію споживачу залишкової вартісної частки знятого лічильника при встановленні (за ініціативи споживача) нового багатофункціонального. Знятий лічильник поповнює обмінний фонд енергокомпанії. Тарифна методологія "Витрати +" не забезпечує належне формування обмінного фонду лічильників, тому повернення споживачу знятого лічильника приведе до дефіциту обмінних лічильників кожного типу (звичайні, зонні, багатофункціональні). Повернення першого лічильника було непорозумінням.
Альтернативою для даної моделі є додаткова угода, за якою споживач не передає лічильник у власність енергокомпанії, а зберігає власність за собою та самостійно обслуговує усі ризики ( повірки, ремонти, заміни, при неможливості ремонту). Новий Ринок електричної енергії передбачає деякі зміни в даному питанні. Облік електричної енергії регулюватиметься  Кодексом комерційного обліку електричної енергії.   

Offline Григорій2

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 04 Квітень 2018, 12:28:30 »
В 2017 році я, подав заяву про збільшення потужності під ЗТ, все йшло за планом і коли в лютому поточного року прийшли монтери РЕСу міняти мій старий трьох фазний лічильник (5 кВт), на новий багатотарифний NIK2303 то сказали, що старий заберають тому що це їхній лічильник, Через тиждень прийшли міняти вже NIK2303 на АСЕ 6000 (який я особисто купив та провірив), після заміни NIK2303 забрали но повернули самий перший, сказали що він всеж таки мій (ну звичайно він ніякої ціності не представляє), но і запевнили мене що АСЕ 6000 теж їхній.
Так як ви збільшували потужність, то в вартість плати за приєднання входить:  ввод, ящик, автомат і лічильник
Межа РЕМ/Ваше- на вихідних клемах лічильника, тобто все, що за вих. клемами лічильника в сторону Вашого об'єкта - Ваше
а в іншу сторону - РЕМу, значить лічильник ОблЕнерго