Автор Тема: Отримання ТУ від РЕС у разі підключення до приватної ТП  (Прочитано 223 раз)

Offline Тетяна

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю
У зв'язку з тим, що Вишгородським РЕС мені відмовлено у видачі технічних умов (ТУ) для розробки проекту підключення до мереж електропостачання з посиланням на те, що територія на якій знаходиться мою ділянка підлягає комплексній забудові та потребує розроблення детального плану території (ДПТ). Місцезнаходження ділянки: Вишгородський район, с.Лютіж, урочище "Поле"
На момент переоформлення ділянки з ОСГ під забудову (до 2015 року), розробка ДПТ не була потрібна. На даний час Лютізькою селищною радою не приймалося рішення щодо розробки ДПТ.
Маю намір здійснити підключення до приватної ТП, в якого є вільні кВт. Необхідно розробити проект приєднання до приватної ТП. Чи потрібно мені в даному випадку отримувати ТУ в РЕС? Які документи необхідно надати, щоб було зрозуміло, що підключення буде здійснюватись не до існуючих мереж Київобленерго, а до приватної ТП.
Заздалегідь дякую за відповідь.

Offline ПрАТ Київобленерго

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 30
    • Перегляд профілю
Шановна Тетяна, у відповідь на Ваше звернення, повідомляємо наступне.
19 квітня 2018 року  набув чинності Кодекс систем розподілу, затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 року №310, який регулює взаємовідносини оператора системи розподілу та замовників послуги з приєднання щодо приєднання електроустановок.
Згідно положень п. 4.1.8. Кодексу, забороняється приєднувати електроустановки Замовника до електричних мереж побутових споживачів.
Одночасно, п.4.1.13. Кодексу визначено, що приєднання електроустановок Замовника на території, що підлягає комплексній забудові (мікрорайон/квартал, вулиця) здійснюється після здійснення оператором системи розподілу (у Вашому випадку -  ПрАТ "Київобленерго") електрифікації території, що підлягає комплексній забудові, згідно з планами забудови відповідної території , зокрема урочища "Поле" в с. Лютіж.
З повагою ПрАТ "Київобленерго".