Автор Тема: Надайте пояснення і порядок заключення договору на постачання електроенергії нов  (Прочитано 706 раз)

Offline Андрій Тернопіль

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
Доброго дня !


Надайте пояснення і порядок заключення договору на постачання електроенергії нового споживача

Підприємство викупило у фонда гарантування вкладів заставне майно і всім обладнанням. Заборгованості по об’єкту на даний час немає, заяв зі сторони попереднього власника  на відключення даного об’єкту не було. На даний момент підстанція відключена вже 5 років.
1)   Чи зобов’язаний новий власник виробляти нову документацію (технічні умови) якщо він покрив заборгованість перед банком попереднього власника ?
2)   Який порядок має бути і дії нового власника?
3)   Чи має нове підприємство надати заяву на підписання  договору на основі технічних даних попереднього власника
4) Якими статтями закону спиратись

Дякую!

Offline Влад Нечай

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 91
    • Перегляд профілю
Постанова НКРЕКП від 17.01.2013  № 32.
ПРАВИЛА приєднання електроустановок до електричних мереж
1.10. У разі зміни форми власності чи власника електроустановки за умови, що це не призведе до зміни технічних параметрів та вимог до категорії з надійності електропостачання цієї електроустановки, нові технічні умови не видаються.
1.13. У разі розірвання договору про постачання електричної енергії (договору про користування електричною енергією) та, як наслідок, здійснення електропередавальною організацією технічних заходів щодо відключення та фактичного від'єднання електроустановок (об'єкта в цілому) від електричних мереж резервування потужності за таким об'єктом відбувається впродовж 180 (ста вісімдесяти) календарних днів (від дати розірвання договору).
У разі звернення іншого замовника (нового власника електроустановки (об'єкта)) після розірвання договору про постачання електричної енергії (договору про користування електричною енергією) із попереднім власником та здійснення електропередавальною організацією технічних заходів щодо відключення та фактичного від'єднання електроустановок (об'єкта) від електричних мереж після 180 (ста вісімдесяти) календарних днів від дати розірвання відповідного договору електропередавальна організація надає послугу з приєднання в порядку, визначеному цими Правилами.

Раджу отримати у електропостачальної організації інформацію щодо факту розірвання ними договору про постачання електричної енергії з попереднім власником. Якщо таке розірвання не відбулось, то діє пункт 1.10.Правил приєднання, а процедура укладання нового договору визначається пунктами 5.3-4 ПКЕЕ.  Якщо ж за твердженням ЕО розірвання договору відбулось, то слід перевірити цю інформацію, враховуючи , що даний вид договорів розривається за згодою двох сторін. Якщо факт підтвердиться, то прийдеться керуватись пунктом 1.13  Правил приєднання.

Offline Alex777

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 13
    • Перегляд профілю
Закон обратной силы не имеет. Поэтому если договор был расторгнут предыдущим собственником до 08.11.2017 года (день вступления в силу действующего сегодня п.1.13. Правил присоединения), то получать новые тех.условия и заново присоединять электроустановку не нужно. Просто заключить договор поставки электроэнергии.