Автор Тема: "Напад" мешканця будинку на групу осіб Львівобленерго  (Прочитано 1141 раз)

Offline majorivka

• Jr. Member
  • **
  • majorivka@gmail.com, http://loe.ant.lviv.ua/
    • Перегляд профілю
Чому Львівобленерго так організовано не реагує на скарги споживачів щодо неякісної електроенергії? Коли треба скласти акт про порушення чи відключити споживача - вони "сумлінно виконують" свої обов"язки.
https://www.youtube.com/watch?v=FLI9TcxQ8l0
https://www.youtube.com/watch?v=r6UvFIypmyc

Один споживач з пістолетом побив енергетиків битою - неймовірно.
Припускаю, що споживачам при візиті групи представників Львівобленерго потрібно все знімати на відео та викликати поліцію про всяк випадок.
« Останнє редагування: 16 Лютий 2018, 01:00:17 від majorivka »

смішна історія :)

Offline majorivka

• Jr. Member
  • **
    • Перегляд профілю
Привіт, новостворений бот Львівобленерго, може ти людям більше розкажеш про цю історію? разом посміємось.

Привіт старенький БОТ, ти напевно собі подумав, що цей форум "театр одного артиста", і маєш право всіх інших користувачів обзивати ботами? Я хоча б не ховаюся, як щур за ніком-вулицею, а пишу від свого імені. А будеш накидатися, подам скаргу Адміну.

Offline majorivka

• Jr. Member
  • **
    • Перегляд профілю
Ну раз я ховаюсь, а ти ні - покажи фото ініціалів зі свого паспорта. Жалюгідна спроба Львівобленерго від безсилля.
« Останнє редагування: 18 Лютий 2018, 19:51:20 від majorivka »

Offline majorivka

• Jr. Member
  • **
    • Перегляд профілю
http://www.loe.lviv.ua/ua/blog~151

Львівобленерго пропонує споживачам нести їм гроші за збільшення потужності замість того, щоб встановити їм запломбовані коробоки з лічильником і струмообмежувальним автоматом відповідно до договору, тому то все ми споживачі винні, що у нас неякісна електроенергія, бо перевищуємо договірну потужність, маємо в квартирах пральну машину, праску, фен, телевізор, а 20-30років назад такого не було.
« Останнє редагування: 18 Лютий 2018, 21:19:29 від majorivka »

Бачу обленерго не коментує дурість диванного бійця з майорівки. А я, як "незалежний експерт" ;) прокоментую.
По першому запису мені просто цікаво чи були б твої коменти такі іронічні і сповнені іскрометного сарказму якби тобі або комусь з твоїх рідних під час виконання службових обов'язків начистили пику. До речі, підозрюю, що струс головного мозку, можливо, пішов би тобі на користь, -  дивись і розуму прибавилося б. Деталей усіх не знаю і не хочу знати, але зі статті зрозуміло, що люди виконували свою роботу, і якщо цей боксер відчув такі дії незаконними, повинен був  звернутися в правоохоронні органи, а не накидатися на людей. Істина така, просто так ніхто нікого не відключає, цей "геморой" нікому не потрібний. Чи в жеку, чи в обленерго працюють звичайні люди, це не гестапо.
По другому запису: Там написано зрозумілою мовою навіть для тих хто в танку: "до кожного житлового будинку підведені електромережі певної пропускної здатності відповідно до тих норм, які діяли на час будівництва житла". І в ці мережі ніхто не інвестував і не інвестує кошти бо це нікому не цікаво. Не цікава твоя пральна машина, компютер, фен і все решта. Зросла потреба в електроенергії? збільшилося навантаження? - звертайся до постачальника, збільшуй потужність. Потужність це ресурс. А за будь-який ресурс у цьому світі треба платити. Крім того, навіть ОСОБА ********** знає, що ці всі люди власники обленерго (вельми прагматичні люди) діють заради отримання прибутку. Вони не волонтери, не місіонери-євангелісти. Ніхто просто так не буде інвестувати свої гроші в мережі, для задоволення потреби споживача з якого користі, як з родстера Тесла на орбіті Землі. Так, вони тобі дадуть потужність, але звичайно за твої гроші. І тут спрогнозую основний аргумент типового диванного месника: 
"Та у всьому світі не так! Там усе задарма! А клієнт завжди правий!"
І ще про всяк випадок (раптом ти в 36 років цього не помітив), авансом відкрию таємницю - Україна не увесь світ.

Offline Максим Ант

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Щось я не зрозумів відповіді "несправжнього Флінта" відносно збільшення потужності.
Якщо в користувача куплена потужність 5 кіловата, то обленерго може законно поставити йому автомат на 25 ампер, який обмежить його "перевищення потужності".
Проблема в тому, що навідь ця мала потужність не може бути забезпечена якісно.
В мене наприклад такий випадок - я купив потужність 16 кіловат, заплатив за неї минулого року 22 тисячі гривень, а як результат обленерго ніякої модернізації не зробило.
Крім формальної заміни вхідного автомата з 10-амперного на 32-амперний.
Від мого будинку (разом з 24-ма іншими будинками) до трансформатора і далі ідуть дроти перерізом 16 квадратів.
І приблизно 200 будинків мого села і далі приєднані до трансформатора 120Кв.

Offline Dimich

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
..."незалежний експерт"...
Тепер Львівобленерго тримає в штаті ботів?

Offline majorivka

• Jr. Member
  • **
    • Перегляд профілю
По другому запису: Там написано зрозумілою мовою навіть для тих хто в танку: "до кожного житлового будинку підведені електромережі певної пропускної здатності відповідно до тих норм, які діяли на час будівництва житла". І в ці мережі ніхто не інвестував і не інвестує кошти бо це нікому не цікаво. Не цікава твоя пральна машина, компютер, фен і все решта. Зросла потреба в електроенергії? збільшилося навантаження? - звертайся до постачальника, збільшуй потужність.

Коментар представника Львівобленерго під ніком "Флінта А.Є.", що видає себе за іншу людину(відпрацьовує зарплату з платежів споживачів), в свому коментарі підтвердив, що Львівобленерго в мережі не інвестує кошти бо їм це не цікаво. Зате цікаві збільшення потужності на папері споживачам за їхні гроші. Для згаданого "експерта" - надто безграмотний коментар. Це взаємовиключні поняття - не можна збільшити потужність без інвестування коштів в мережі для збільшення пропускної здатності.
« Останнє редагування: 20 Лютий 2018, 21:45:45 від majorivka »

Offline Dimich

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Щось я не зрозумів відповіді "несправжнього Флінта" відносно збільшення потужності.
Якщо в користувача куплена потужність 5 кіловата, то обленерго може законно поставити йому автомат на 25 ампер, який обмежить його "перевищення потужності".
Проблема в тому, що навідь ця мала потужність не може бути забезпечена якісно.
В мене наприклад такий випадок - я купив потужність 16 кіловат, заплатив за неї минулого року 22 тисячі гривень, а як результат обленерго ніякої модернізації не зробило.
Крім формальної заміни вхідного автомата з 10-амперного на 32-амперний.
Від мого будинку (разом з 24-ма іншими будинками) до трансформатора і далі ідуть дроти перерізом 16 квадратів.
І приблизно 200 будинків мого села і далі приєднані до трансформатора 120Кв.
Як тільки Ви вносите гроші в касу, відразу трансформатор стає великим а дроти товстими...десь в паралельному всесвіті.
А якщо серйозно ,то реально ЛОЕ продає просто дуже дорогий ввідний автомат, а  не підключення до нормальних мереж і реконструкцію їх за ваші гроші для нормальної роботи згідно куплених кіловат.

Offline Провокашка

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Дискусія безпредметна. Член комуністичної партії (як і людина, що не знає іншого суспільства крім соціалізму) завжди, з піною з рота буде стверджувати, що безпаспортні селяни, що працюють за трудодні самі щасливі люди- живуть на природі серед ланів, грядок, ферм, свинарників з жратвою, не обтяжені міськими проблемами. Так і в сучасній енергетиці (як і в усіх сферах комунальних послуг) суспільство хоче зберегти соціалістичний підхід "на тобі енергетика копійку і ні в чому нам не відмовляй".
Навіть Соціалістична партія "Свобода" заявляє про несприйняття ринкових підходів до розвитку енергетики ( стимулюючого тарифоутворення). Чого ж хотіти від звичайних громадян- споживачів. В 1933-37 роках такі ж  громадяни спокійно сприймали все соціалістичне щастя.