Автор Тема: Методика розрахунку загальнобудинкового лічильника газу.  (Прочитано 434 раз)

Offline vega

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Суть запитання:
Нам на багатоквартирний будинок  (36 квартир) Облгазом, у відсутності проектної документації під час монтажу,  встановлено лічильник газу "BK G10T ELSTER":
Номинальное потребление10,0 м3/час;
Максимальное потребление16,0 м3/час;
Максимальное рабочее избыточное давление - 50 кПа.

Правильний лі  типорозмір лічильник газу підібраний за потужністю об'єкта (багатоквартирного будинку):
- у квартирах газові плити з максимальної потужністю 1,2 м.куб/год і як мінімум 2-і газові колонки = 36*1.2 +2*1.7=46.6 м.куб/год.
Раніше нам постачався газ без лічильника по нормами споживання, я так розумію з низьким тиском у мережі.
Який тиск  зараз у газовій мережі до лічильника не знаю, буду робити запит в Облгаз.
Однак я так розумію по формулі вказаної у гл.2 розділу Х Кодексу ГРС розрахувати типорозмір лічильник газу у мережі з низьким тиском неможливо ?
« Останнє редагування: 31 Січень 2018, 13:08:56 від vega »

Offline designcenter

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Враховується коефіціент одночасності, що є логічно бо шанси, що одночасно всі будуть користуватися технікою мізерні (Додаток Д ДБН В.2.5-20):
36 плит по 1,2м.куб з коеф. 0,227 =  9,8 + дві колонки (наприклад 18 кВт) по 2,2 м.куб з коеф. 0,85 = 3,7. Разом 13,5 + формула що в кодексі = короче в рамках 16,0 кубів