Автор Тема: Help! Щодо розірвання договору в односторонньому порядку.  (Прочитано 276 раз)

Offline maloj009

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю
Доброго дня! Допопоможіть будь ласка юридично сприраючись на пункти правил та типового довогору про постачання е\е( далі-Договір) ініціювати розірвання договрору.
 Ситуація наступна, між ПАТ "Київенерго" та орендарем укладено договір. У вересні 2017 року орендар без відома зіжає з приміщення, без належного повідомлення ПАТ "Київенерго" про розірвання договору.
Я, як власник, звернувся з листом до ПАТ " Київенерго" що правовідносини, що виникли між сторонами на підставі даного правочину, регулюються Законом України «Про електроенергетику» та Правилами користування електричною енергією, затвердженими постановою НКРЕ від 31.07.96 № 28, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 02.08.96 за № 417/1442 (із змінами) (далі – ПКЕЕ). і відповідно до Відповідно до п. 5.4 ПКЕЕ договір про постачання електричної енергії укладається на підставі копії документа, яким визначено право власності чи користування на об'єкт (приміщення) або копії документа, що підтверджує право власності чи користування на земельну ділянку (у разі відсутності на відповідній земельній ділянці об'єкта).
а так як договор оренди уже розірваний і немає жодних документів які дають право займати дане приміщеня просив до кінця року ініціювати ПАТ "Київенерго" розірвати договірр в одностороньому порядку що дозволено умовами договру.
Казалось все буде добре, але ПАТ "Київенерго" повідомляє що розірвати договір не може бо по даній адресі є акт про порушення складений на орендаря, по якому ще іде судові справи і звісно велика сума по даному акті
Питання хто стикався з такою ситуацією, Чи правомірно зі мною як власником не укладають договір, так як я не маю відношення по даному акту із-за такої ситуації я заручник монопольного становище. Як мені укласти договір мені потрібно електроенергії.
наперед дякую за поради!!!