Автор Тема: Повідомлення Дніпрогазу з приводу нарахування пені  (Прочитано 1963 раз)

Offline Yevgeniy

 • Newbie
 • *
 • Повідомлень: 21
  • Перегляд профілю
Дякую за відповідь НКРЕКП як контролюючому органу.
Кожен громадянин України згідно Конституції України, має право на висловлення думок, та поглядів, от і я хочу висловитись з приводу наданої відповіді. Відповідь я б хотів сказати так, що вона  надана шаблонна так як відповідає ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» так і відповідає НКРЕКП спираючись на чинні нормативно правові акти, тобто апелюють нормативно-правовими актами, а у творених проблем по суті не вирішується.
От наприклад є проблема в роботі «особистих кабінетів» не має можливості завантажити рахунок.
Відповідь яку надає НКРЕКП
Відповідно до інформації, наданої ТОВ «Дніпропетровськгаз збут», у зв’язку з технічними роботами в особистих кабінетах споживачів газу на деякий час була відсутня можливість завантаження рахунка за природний газ, використаний минулого місяця.
Шановні, я все розумію, але чомусь дуже часто виникають такі проблеми у Постачальника з приводу роботи «особистого кабінету» наприклад не має можливості отримати в «особистому кабінеті» інформації з приводу річного споживання газу за 2017 рік., да по місячно є можливість отримання інформації, а річного показника споживання газу не має, а це є головне бо потім виникає багато розбіжностей, та Споживач може отримати «штучний борг»
Хочу також нагадати, що такі часті збої в роботі системи роботи «особистого кабінеті» є порушенням Постачальником Постанови НКРЕКП №2500 де записано, що через «особистий кабінет» Споживач отримую будь яку інформацію з приводу отримання інформації по газу та фінансам.
Але є інформація слідуюча, зараз за вікном березень, а рахунку роздрукованого не принесли навіть за січень, це що теж технічні збої в роботі працівника з боку Постачальника?
Також НКРЕКП зазначає
  Таким чином, у разі сумніву споживачів природного газу щодо правомірності нарахувань за надані послуги з газопостачання вони мають право звернутись до газопостачального підприємства для проведення звірки витрат газу, нарахувань та оплат по особовому рахунку та отримати відповідні детальні роз’яснення по нарахуванням.
Чому Споживач повинен ходити до Постачальника в 21 столітті з бумажняними роздруківками, стояти в черзі, якщо дане розрахування можна  здійснювати за допомогою «особистого кабінету» він же й для того й призначений.
Я висловив свою думку та вважаю, що такі проблеми існують не тільки у мене як побутового Споживача а й у інших…..


 


Offline Yevgeniy

 • Newbie
 • *
 • Повідомлень: 21
  • Перегляд профілю
Знайшлась дуже цікава стаття
https://ubr.ua/finances/skoro-haz-budem-izmerjat-ne-v-kubicheskikh-metrakh-a-v-dzhouljakh-ukrtranshaz-3866872
"Украина должна перейти от старых советских стандартов к новым, принятым в странах ЕС. Например, если мы сейчас измеряем газ в кубических метрах, то в будущем перейдем на энергетические единицы - в МДж или кВт*ч или Гкал", - отметили в пресс-службе.

Хотілось би отримати інформацію як побутовому споживачу, а коли побутовий споживач матиме можливість на встановлення індивідуального лічильника на кожну батарею в  будинку і буде сплачувати не за спожиті куби газу, а сплачувати за спожиті Ггкал?

Offline Влад Нечай

 • Newbie
 • *
 • Повідомлень: 42
  • Перегляд профілю
Плани стосуються не встановлення лічильників теплової енергії на кожну батарею, а формування ринкової ціни на природний газ, співставленої з індивідуальною калорійністю газу, виміряною в точці входу в дану розподільчу мережу. Споживач платитиме не за куби, а за комбінацію куби*Калорійність, приведену до однієї з енергетичних одиниць.