Автор Тема: Злочинна бездіяльність "Львівобленерго", з чого все почалося  (Прочитано 2445 раз)

Offline majorivka

 • Jr. Member
 • **
 • Повідомлень: 77
 • majorivka@gmail.com, http://loe.ant.lviv.ua/
  • Перегляд профілю
Енергонагляд знову проводив заміри параметрів якості електроенергії напротязі 24год. Невідомо для чого приїхала машина-вишка від РЕМ до опори, до якої підключений мій будинок і працівники Львівобленерго щось робили на опорі. Нагадаю, що час виконання припису Енергонагляду закінчився 1.03.2018р. Своєю технікою пошкодили дорогу, яка є заїздом для легкових автомобілів прилеглих приватних будинків і після танення великої кількості снігу не має достатньої твердості. Ця обставина мало хвилює пострадянську організацію Львівобленерго, методи роботи і її якість не змінилися і залишаються незадовільними.


Сьогодні був такий рівень напруги. Після всіх спроб Львівобленерго так і не спромоглося привести показники якості електроенергії навіть до гранично допустимих за ГОСТ 13109-97. Найближчим часом отримаю висновок Енергонагляду і буду відправляти його в Мінпаливенерго, НКРЕКП. Буду вимагати від даних структур накладення штрафу на Львівобленерго і сплати 25% неякісної електроенергії. Буду знову звертатись на гарячу лінію області.
« Останнє редагування: 13 Березень 2018, 23:07:46 від majorivka »

Offline majorivka

 • Jr. Member
 • **
 • Повідомлень: 77
 • majorivka@gmail.com, http://loe.ant.lviv.ua/
  • Перегляд профілю
Згідно Закону України Про ринок електричної енергії
Розділ XVI
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ УЧАСНИКІВ РИНКУ

Стаття 77. Відповідальність за порушення законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії

4. Регулятор(НКРЕКП) у разі скоєння правопорушення на ринку електричної енергії приймає у межах своїх повноважень рішення про накладення штрафів на учасників ринку (крім споживачів) у таких розмірах:

5) від 1 тисячі до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - на суб’єктів господарювання, що провадять господарську діяльність на ринку електричної енергії, що підлягає ліцензуванню:

а) за невиконання або несвоєчасне виконання рішень Регулятора, прийнятих у межах його повноважень;

б) за неподання, несвоєчасне подання або подання завідомо недостовірної інформації Регулятору, оператору системи передачі, оператору системи розподілу, якщо обов’язковість подання такої інформації встановлена законодавством, а також за неподання копій документів, пояснень та іншої інформації на законну вимогу Регулятора;

6) центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в галузі електроенергетики, у разі виявлення правопорушень на ринку електричної енергії(Енергонагляд) приймає у межах своїх повноважень рішення про накладення штрафів на учасників ринку (крім споживачів) у таких розмірах:

а) за ухилення від виконання або несвоєчасне виконання приписів - до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Оскільки Львівобленерго станом на 02.03.2018р. не виконало припис Енергонагляду щодо приведення показників якості електроенергії до нормативних, термін виконання якого закінчився 01.03.2018р., згідно проведених вимірювань, буду надсилати лист до Держенергонагляду України щодо накладення максимального розміру штрафу на ПрАТ Львівобленерго.