Автор Тема: Зелений тариф для домогосподарств  (Прочитано 701 раз)

Offline Solarpump

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Зелений тариф для домогосподарств
« : 19 Квітень 2018, 16:07:14 »
Доброго дня! Питання до представника обленерго. Чи здійснюється прийом документів на зелений тариф в електронному форматі, чи потрібно подавати оригінали документів в РЕМ чи обленерго?

Offline ПрАТ Львівобленерго

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
Re: Зелений тариф для домогосподарств
« Reply #1 : 23 Квітень 2018, 16:08:32 »
Шановний Споживач!
Пакет документів для укладення договору про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом до договору про користування електричною енергією, можна подати у відповідний район електричних мереж за місцем розташування приватного домогосподарства або у виконавчу дирекцію ПрАТ «Львівобленерго» за адресою: м.Львів, вул.Сяйво, 10.

Offline Solarpump

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 01 Червень 2018, 07:43:23 »
Доброго дня! Маю питання до представника обленерго. СЕС веденна в експлуатацію 26.04.2018. до 15.05.2018 акту приймання-передачі електричної енергії я не отримав. Чи буде підтверджено об'єми генерації за весь період від введення в експлуатацію плюс генерування за травень? І що зробити щоб документи передавали вчасно?

Offline ПрАТ Львівобленерго

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 01 Червень 2018, 09:40:31 »
Шановний Споживач!
Для перевірки наведеної Вами інформації, просимо звернутися до Інформаційно-консультаційного центру ПрАТ «Львівобленерго» на електронну адресу kc@loe.lviv.ua та вказати адресу розташування Вашої електроустановки.

Offline majorivka

• Jr. Member
  • **
  • majorivka@gmail.com, http://loe.ant.lviv.ua/
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 01 Червень 2018, 12:17:04 »
Для того, щоб така знахабніла структура як Львівобленерго виконувала умови договорів(чого вона систематично не робить), потрібно в цих договорах прописувати фінансову відповідальність Львівобленерго за їх невиконання у передбачені строки чи у разі систематичного невиконання або ліквідувати Львівобленерго шляхом позбавлення ліцензії чи іншими законними способами. Львівобленерго починає щось робити лише після звернення споживачів електроенергії до Енергонагляду, НКРЕКП, прокуратури, поліції, винесення судового рішення.
« Останнє редагування: 01 Червень 2018, 12:24:19 від majorivka »

Offline Максим Ант

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 01 Червень 2018, 18:14:11 »
"Звіт про покази приладів обліку за минулий місяць" Львівобленерго присилає на електронну пошту.
Перший звіт вони прислали мені за півтора місяці від введення в експлуатацію. Першу оплату теж.
Також вони досить вчано сплачують за зелений тариф. І це плюс.

А от добитися від них якихось докуменів по тій сплаті де би було вказано "скільки і по якому тарифу" я так і не зміг...
Якщо доб'єтеся - напишіть мені як - буду вдячний :)
Поки що я для себе зробив excell-файлик і рахую все сам. Більш-менш з точністю до 1-2 гривні все сходиться вже протягом року.
Крім одного разу, коли покази некоректно зняли. Але після дзвінка все перерахували.
Я це до того, що оплати обленерго варто звіряти зі своїми власними розрахунками.

Offline majorivka

• Jr. Member
  • **
  • majorivka@gmail.com, http://loe.ant.lviv.ua/
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 01 Червень 2018, 23:31:09 »
Максим Ант і Solarpump - а ви напишіть заяву в Львівобленерго(або в електронному кабінеті залиште повідомлення), щоб воно крім "Звіту про покази приладів обліку за минулий місяць" прислало вам на електронну пошту ще звіт про наявність/відсутність напруги і її рівень по фазах за минулий місяць - ці дані вони отримують з ваших смарт лічильників по GSM, гарантую, що вам відмовлять, а причина проста - у вас жодного дня нема напруги з рівнем, прописаним у ваших договорах, тобто згідно діючого стандарту ГОСТ 13109-97 нормальне відхилення 220в +/- 5%, тобто 209-231вольт. А це прямий доказ невиконання договорів і привід для вимагання компенсації від Львівобленерго у розмірі 25% сплаченої за місяць суми. Крім того, компенсацію треба вимагати від Львівобленерго за недоотриману вигоду від продажу їм електроенергії в час, коли напруга в мережі Львівобленерго виходить за гранично допустимі межі 198-242вольти, за якими ваші інвертори не можуть працювати і віддавати електрику в мережу Львівобленерго.
« Останнє редагування: 01 Червень 2018, 23:33:02 від majorivka »

Offline Solarpump

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 12 Червень 2018, 14:51:26 »
Дуже дякую за пораду Максим Ант! Я вже таку таблицю веду. Також порівнюю значення лічильника та інвертора. Є різниця.  Скажіть будь-ласка через який період вам приходять кошти на рахунок.

Offline Максим Ант

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 12 Червень 2018, 16:44:47 »
Різниця між лічилником і інвертором буде через те що хата теж щось споживає.
Як правило гроші приходять 15-17-го числа наступного місяця.

Offline Solarpump

• Newbie
  • *
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 13 Червень 2018, 07:46:56 »
Дякую! При порівнянні фактичної генерації і значення виданого в калькуляторах генерації виявив, що фактичне значення як правило більше за те що видає калькулятор. Це приємно здивувало. Також панелі втрачають ККД від перегріву в теплі місяці і значення генерації не досягає номінального. Звідси висновок про те що кількість панелей потрібно брати з приблизно 10% запасом та інвертора, який допускає такі перевантаження. Таким способом можна витягти максимум генерації. Наприклад коли обмежені потужністю підключення.