Автор Тема: відмова у підключення с.Крушинка Київської обл  (Прочитано 534 раз)

Дієго

  • Гість
Потрібна фахова допомога. 30 березня ц.р. була подана заявка на підключення житлового будинку в с.Крушинка Київської області. Суть відповіді Київобленерго можна поділити на три складові:
1) За місцем знаходження земельної ділянки відсутні електричні мережі Київобленерго.
2) Відповідно до статті 24 ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності" без плану зонування або детального плану забудови передача земель із земель державної власності фізичним особам заборонена.
3) Території, що підлягають комплексній забудові, будуть електрифіковані згідно планів забудови відповідних територій.
Нас також поінформовано, що Київобленерго звернулось до Крушинської сільради із запитом щодо наявності рішення про розробку детального плану забудови території. Також зроблена примітка, що після отримання відповіді від Крушинської сільради Київобленерго продовжить розгляд нашої заяви.
Наші коментарі щодо відповіді Київобленерго:
1) На сусідніх вулицях Київобленерго підключило житлові будинки до мереж Київобленерго (відстань по прямій лінії близько 100 метрів).
2) Земельна ділянка виділена у 2007 р. у відповідності до встановленого законодавством порядку під житлове будівництво - до чого тут посилання на заборону щодо передачі у приватну власність земельних ділянок?
3) Крушинська сільська рада листом від 05.07.2017 повідомила, що вулиця, на якій знаходиться житловий будинок, до території комплексної забудови не відноситься.

Питання:
Як діяти у цій ситуації? Відповідь від Київобленерго формально була. Нам відмовлено. Наведені причини відмови викликають обурення. Водночас після відповіді сільради ніби-то бралися продовжити розгляд заяви. Відповідь від крушинської сільради надійшла.
Нам - подавати до Київобленерго новий пакет документів чи просити продовжити розгляд попередньої заявки по суті?
Дякую за допомогу