Автор Тема: Як пiдключити до обленерго садовий будинок  (Прочитано 4158 раз)

Володимир Iванович

  • Гість
Доброго дня. Пiдкажiть будь ласка, який зараз порядок пiдключення до електропостачання садового будинку,земля вже приватизована,в садiвництва электроэнергiї немає i не буде.Дякую за вiдповiдь.

Провокашка

  • Гість
Ніякого особливого порядку пiдключення до електропостачання садового будинку нема. Але межі правового поля, що мають визначати Вашу поведінку включають наступне:
- чи є план зонування території, на якій розміщено Ваш садовий будинок?
- чи передбачав цей план формування на цій території електричних мереж?
- яка структура обєктів містобудування сформувалась на території ?
- яка позиція органів місцевої влади/самоврядування ( в чию сферу входить адміністрування  території) щодо організації формування/фінансування спільної для території інженерної інфраструктури?
- чи взаємодіяв орган місцевої влади з енергокомпанією щодо формування електричних мереж на цій території?
Залежно від відповідей на ці питання вибір:
- сприяти реалізації органом місцевої влади рішень щодо організації фінансування попередньої електрифікації території; або
- в судовому порядку примушувати енергокомпанію надати Вам особисто послугу з приєднання (стандартне чи нестандартне - вже як повезе).

LEO-IKC

  • Гість
Доброго дня.
 Шановний Володимиру Івановичу, на Ваше питання повідомляємо наступне.
Відносини, які виникають під час приєднання новозбудованих, реконструйованих чи технічно переоснащених електроустановок замовників (крім когенераційних установок) до електричних мереж, регулюються Правилами приєднання електроустановок до електричних мереж, затвердженими постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 17.01.2013 № 32 (далі – Правила).
Згідно п. 1.3 Правил послуга з приєднання надається на підставі договору про приєднання.
Для отримання проекту договору про приєднання замовник звертається до електропередавальної організації за місцем розташування його електроустановок із заявою про приєднання електроустановки певної потужності встановленого зразка та пред'являє паспортний документ.
До заяви про приєднання електроустановки певної потужності додаються:
-   ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання;
-   копія будівельного паспорта або містобудівних умов та обмежень з графічною частиною із зазначенням місця розташування, потужності та категорії надійності електропостачання за кожним об’єктом замовника ( для об’єктів, які приєднуються до електричних мереж уперше).
-   копія документа, який підтверджує право власності чи користування цим об'єктом або, за відсутності об'єкта, право власності чи користування земельною ділянкою;
-   копія належним чином оформленої довіреності чи іншого документа на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори (за потреби).
На підставі викладеного, для отримання проекту договору про приєднання, Вам необхідно звернутися до  електропередавальної організації за місцем розташування Вашої електроустановки з відповідною заявою та надати необхідні документи.